גיימר
גיוס נעים: משחק הלהיט הישראלי Soldiers Inc מגיע למובייל
ענקית הגיימינג הישראלית פלאריום (Plarium) משיקה משחק מובייל חדש המבוסס על משחק הדפדפן, עטור השבחים והמצליח שלה. הצצה מיוחדת

שנתיים לאחר השקתו כמשחק פייסבוק, Soldiers Inc יורד מהחוטים והופך להיות משחק מובייל עצמאי. המשחק Soldiers Inc: Mobile Warfare הוא המשך למשחק עטור הפרסים Soldiers Inc שהושק ביוני 2013 כמשחק דפדפן וברשתות החברתיות. המשחק אף הוכר על ידי פייסבוק כאחד מעשרת משחקי הסושיאל הטובים של אותה השנה.

 

אז במה מדובר הפעם?


ובכן, כך מתארים אותו בפלאריום:  "משחק המלחמה מתרחש במדינה הדמיונית Selva de Fuego, בה שחקנים נלחמים על השליטה במתחם עוצמתי ומסתורי של כמיקלים הנקרא " Serum ". במסגרת המשחק השחקנים בונים לעצמם את מחנותיהם, מגייסים צבאות, מעסיקים שכירי חרב, רכבים משוריינים, רחפנים ושלל טכנולוגיות מתקדמות שיאפשרו להם להשיג שליטה במתחם".

 

Soldiers inc Plarium

למי שאינו מכיר, המשחק מתמקד בבננית מעצמה צבאית, בניית בסיס הפעולה(משאבים,מתקנים וכו'..), גיוס לוחמים, יצירת שת"פים ובריתות וכו' - כל זאת בשימוש בגרפיקת תלת ממד שבחברה מגדירים ככזו באיכות ש"טרם נראתה".

 

"האתגר הגדול היה להעביר החוויה שהפכה את המשחק Soldiers Inc לכה פופולרי בווב ובפייסבוק, גם לפלטפורמות מתקדמות של מובייל", אמר אבי שלאל, מנכ"ל פלאריום. "באמצעות שימוש בטכנולוגיות תלת ממד מתקדמות הצלחנו לעורר את הדמויות לחיים באופן שטרם נראה בפלטפורמות מובייל. פלאריום ממשיכה לפרוץ את גבולות משחקי האסטרטגיה במובייל דרך חדשנות פורצת דרך במשחקים רבי משתמשים וממשק משתמש מרהיב", הוסיף שלאל.

 

המשחק ניתן להורדה: App Store Google Play

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10