גיימר
Game on: כל מה שאתם צריכים לדעת על פסטיבל הגיימרים הקרוב
גיימר, גיימרים fotolia

2016 מסתמנת כשנה טובה לתרבות הגיימינג הישראלית: עוד לא הספקנו להתאושש מהצלחת פסטיבל Game IN לפני כחודשיים והנה מגיע לו פסטיבל גיימרים נוסף - כנס GAME ON, שייערך בראשון לציון. אז במה מדובר וכמה זה יעלה לכם? הנה כל הפרטים

 

 


במה מדובר?


מתחם G סינמה סיטי בראשון לציון יארח לראשונה את כנס הגיימרים המוביל בישראל GAME ON - בשיתוף עם 4DV ו-IGP. הכנס יכלול בין היתר: הרצאות (למשל: "משחקי וידיאו כדת" או "בניית מחשב ללא ידע קודם") ללא ידע קודם ופאנלים בתחום הגיימינג בהשתתפות מומחים, שחקנים ברמה עולמית וגם יוטיוברים מובילים (כגון:Top Gik, Double Gamers, Israel Center for Gamers, Xpiner וסטינגר ישראל) . כמו כן, ייערך טקס פרסי הגיימינג של ישראל בו ייבחרו בין היתר, משחק השנה, המשחק המאכזב של השנה ויוטיובר השנה.

 

אוקיי, הסתקרנו אבל איפה הגיימינג?


ובכן, במהלך הארוע יערך טורניר של ,FIFA 2017 כמו גם גמרים של משחקי Overwatch , Counter Strike ו-League of Legends . יוקם מתחם HTC VIVE עם עמדות משחק של מציאות מדומה (VR) וחיישני תנועה. עוד מבטיחים שם מתחם רטרו ייחודי הכולל משחקי ארקייד נוסטלגיים כדוגמת סופר מריו, פקמן, גולדן אקס ורבים נוספים כשבמהלך הארוע יוצבו בכ-7 אולמות קולנוע במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון כ-150 עמדות משחק שיוקמו על גבי קונסולות XBOX ONE, קונסולות PLAYSTATION 4, מחשבי גיימינג ועוד.

 

 

טורניר FIFA 17 צילום מסך-

בנוסף ינתן כבוד גם לתעשיית הגיימינג המקומית בצורת עמדות משחקי אינדי (Indiependant) ישראלים שבהם יוצגו בין היתר לראשונה משחקים חדשים, פרי פיתוחם של חברות ישראליות כגון bad pad ,funny aliens, skill slots ועוד. עוד במציגים הישראלים: Warriors: Rise to Glory, The Splitting של סתיו גולדשטיין, Star Singularity ועוד.

 

ואם היה לכם עדיין ספק, צפו בזה:

 

 

 

אוקיי אבל מה עוד?


את הדובדבן על הקצפת שמרנו לסוף: במהלך הארוע תערך תחרות תחפושות "קוספליי" עם מיטב התחפושות ומיטב הקוספליירים בארץ(הזדמנות טובה להתכונן כבר מעכשיו לפורים). ואם זה לא הספיק לכם, הרי שבמהלך יערך מיני פסטיבל סרטי גיימרים ויוקרנו הסרטים: Warcraft, Final Fantasy XV: Kingsglaive, Tron: Legacy, הנסיך הפרסי ו- Wreck It Ralph.

 

לחצו כאן לתוכניית הכנס

 

וורלד אוף וורקראפט קונאמי

מתי: הכנס ייערך במשך יומיים, בתאריכים 21-22.12.
איפה: מתחםG סינמה סיטי בראשון לציון
מחיר כרטיס: 55 ₪ אמורים לאפשר לכם בילוי בכל הארועים של הכנס.

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10