אופנה ולייף סטייל
מה אומרות עליכם תנוחות השינה?
שינה היא חלק בלתי נפרד מחיים בריאים ואנרגטיים. ישנים על הבטן, הגב או על הצד: תנוחות השינה שלכם מעידות גם על האופי
על הצד פוטוליה

האופן שבו אנחנו ישנים בלילה חשוב מאוד, פשוט משום שהוא המפתח לתפקוד שלנו במהלך היום. שנת לילה איכותית נמשכת בין 7 ל-9 שעות, ובמהלכה אנחנו לא מתעוררים, לא מסתובבים יותר מדי וחולמים רק חלומות טובים.האם שנת הלילה שלכם רציפה ומתוקה? האם אתם יודעים מה צריך לעשות כדי שהיא תמשיך להיות כזאת, האם אתם יודעים איך להיכנס למיטה כדי לצאת ממנה עם כוחות מחוזקים ואנרגיה נפלאה ליום החדש?

 

5 דברים שאנחנו משיגים בזכות שנת לילה טובה

שינה טובה משפרת את מצב הרוח ואת הזיכרון.

שינה טובה מסייעת לנו להיות יצירתיים יותר.

שינה טובה מסייעת לנו לשחרר לחצים ולהיות רגועים יותר.

שינה טובה מסייעת לנו לשמור על משקל גוף תקין ומאטה את הזדקנות התאים בגוף.

שינה טובה גורמת לנו לקבל החלטות טובות יותר במהלך היום.

 

ב"לילה במתנה", הספר-מדריך הראשון מסוגו בעברית ללילה טוב במיוחד, שכתב מנכ"ל הולנדיה אבי ברססט, שדוגל בפילוסופיה, "שינה טובה, מקפיצה אתכם ליום חדש וטעון באנרגיות", תמצאו עצות, רעיונות, וכמובן פתגמים חכמים שעוסקים בשנת הלילה.

 

 

הספר לילה במתנה יחצ

אז מה באמת מגלות עליכם תנוחות השינה שלכם?


ישנים על הבטן?
אתם הולכים לישון על הבטן? סימן שאתם אנשים שאוהבים להגיד לאחרים איך להתנהג, שצריכים שהדברים ייעשו בדרך שלכם ושלא חושפים כל כך מהר את הקלפים שלהם.

 

על הבטן, וידיים מסביב לכרית

אתם הולכים לישון על הבטן והידיים מחבקות את הכרית? תנוחה זו יכולה להעיד על אופי שיש בו פן קצת ילדותי, וזה בסדר גמור. אתם אנשים חברותיים מאוד, אבל רוצים להשיג הכל כאן ועכשיו. חשוב לכם מאוד לשמור על יחסים טובים עם הסביבה.

 

על הצד בתנוחת עובר
אתם נרדמים על הצד בתנוחת עובר? אתם לא לבד. 45 אחוזים מבני האדם נרדמים בתנוחה זו, שיכולה להעיד עליכם שאתם כנים, ביישנים ורגישים יותר יחסית לאחרים.

 

על הצד

אתם ישנים על הצד? סימן שאתם טיפוסים כנים שאין להם מה להסתיר. אתם אוהבים מאוד חברת בני אדם ומשתפים אחרים בחוויות העוברות עליכם.

 

 

על הבטן פוטוליה

על הצד, עם ידיים השלוחות קדימה

ישנים על הצד והידיים שלוחות קדימה? אתם אנשים פתוחים מאוד, אבל גם בודקים כל הזמן שהכל בשליטה, פשוט מפני שאתם לא אוהבים הפתעות.

לוקח לכם זמן לקבל החלטות ולהסתגל לשינויים, אבל כשכבר החלטתם, זה סופי.

 

על הגב, עם הזרועות לצדי הגוף

ישנים על הגב בגוף ישר כאשר שתי הידיים פשוטות וישרות לצדי הגוף? אתם אנשים ישרים ואין לכם סודות או שלדים מתחת למיטה. מה שרואים זה מה שיש ואתם מנהלים חיים יציבים בלי הרבה דרמות.

 

על הגב

ישנים על הגב? מדובר באנשים שאין להם מה להסתיר או להחביא. אבל אם מישהו ישן על הגב אבל מניח את הידיים על הפנים -  קחו בחשבון שהוא מסתיר משהו וההסתרה הזו גורמת לכך שהוא מרגיש צורך להתגונן.

 

שנת המלכים

ויש, כמובן, מה שאני מכנה "שנת מלכים". אז על איזו מיטה אתם מעדיפים לישון בלילה? קחו, למשל, את פרעה, מלך מצרים, שהחליט שהוא צריך להיות מוגבה מנתיניו ולכן בנה לעצמו מיטה בצורת במה נישאת ועליה העביר את לילותיו. אומרים שבעצם זו הייתה המיטה הראשונה בהיסטוריה בצורתה העכשווית.

 

על הגב פוטוליה
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10