גיימר
המשחק החדש על פי סרטי "ריו" פותח על ידי פלאריום הישראלית
פלאריום הישראלית ממשיכה את שיתוף הפעולה עם הוליווד ומשחררת משחק על פי סדרת סרטי האנימציה המצליחה "ריו". הצצה מיוחדת

פלאריום (Plarium), מהחברות המובילות בעולם בפיתוח משחקים למובייל, לרשתות החברתיות ולדפדפני האינטרנט, עם למעלה מ-250 מיליון משתמשים,השיקה ביחד עם Twentieth Century Fox משחק חדש שיתבסס על סדרת סרטי האנימציה המצליחה ריו. המשחק זמין להורדה בפלטפורמות של אנדרואיד ו-IOS.

 

 

לטובת מי שלא מכיר נספר שריו וריו2 הם שני שוברי קופות שהביאו את סיפורו של בלו, תוכי נדיר מזן בסכנת הכחדה, ששב אל העיר ריו דה ג'נרו והג'ונגלים של האמזונס. המשחק החדש יאפשר למשתמשים ברחבי העולם לשוב לאותם אתרים ייחודיים וליהנות ממשחק מהנה ויצירתי.

 

אז במה מדובר? ובכן, המשחק של ריו בנוי בנוסח עדות ה"קאנדי קראש" ומורכב ממשחקי הרכבה דיגיטליים הכוללים את הדמויות המובילות מסדרת הסרטים בהם התוכי בלו, ניקו, ג'ואל ושאר דמויות המפתח מהסדרה האהובה.

 

"בלו חוזר ובגדול", אומר ריק פיליפ, סמנכ"ל בכיר בחברת פוקס אינטראקטיב. "אנו נרגשים משיתוף הפעולה החדש עם שותפינו בפלאריום. המשחק החדש מבטיח ליצר חוויה מהנה ומיוחדת עם שלל הדמויות הצבעוניות והאהובות של ריו".

 

"באמצעות השותפות עם פוקס, אנו מביאים לקהל עצום של אוהבי סדרת סרטי ריו חוויה אינטראקטיבית ומתקדמת בפלאטפורמת המובייל עם כל הדמויות האהובות", אומר אבי שלאל, מנכ"ל פלאריום. "המשחק יציע חוויית משחק איכותית, שתאתגר את גבולות הויזואליה במובייל, תוך בניית משחק אותנטי, שיתחבר לחוויה הבסיסית שהפכה את סדרת הסרטים לאהובה ומצליחה כלכך".

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10