תרבות ובידור
מתוק ורומנטי: צפו בשיר הנושא של "היפה והחיה"
ברונו מארס יעשה לכם חשק לרקוד עם קליפ חדש, דה וויקנד בשיתוף פעולה הזוי ובקי ג'יי בורחת מהחתונה שלה. חדשות המוסיקה הבינלאומית
היפה והחיה צילום מסך-

השבוע נפתח עם הקליט ללהיט החדש של ברונו מארס - That's What I Like מאלבומו החדש ( 24k Magic). הקליפ, מקורי ומזכיר את הקליפים של פרינס באייטיז, מציג את מארס כשלצידו סימנים אני מטורים הרצים לאורך הקונטקס של השיר בצורה חביבה למדי, אולם הקצב והגרוב בשיר מאפילים על הכל. תענוג של ממש.

 

חודש חלף מאז יצא השיר I Feel It Coming פרי שיתוף הפעולה של דה וויקנד עם דאפט פאנק (מאלבומו האחרון Starboy) ורק השבוע השיר זכה לקליפ רשמי, חדש ודי הזוי המציג את דה וויקנד שר ומזמין בחורה דמיונית (ההופכת בקליפ למציאות) לרקוד ולהתחבק איתו, כשבמהלך הקליפ, עם עלות השחר, הבחורה מתמוטטת והופכת לגוש קטן של אור עמום. לא הכי טוב של דה וויקנד.

 

פסקולי הסרטים הגדולים חוזרים והפעם בדואט היפהפה של אריאנה גרנדה וג'ון לג'נד ל"היפה והחיה" (Beauty And The Beast) מפסקול הרימייק לסרט המיתולוגי, עם קליפ קיטשי למדי הכולל נסיכה ונסיך, פסנתר, רקדנים ונשף ריקודים כמו בסרטים. מתוק על גבול סוכרת.

 

Todo Cambio צפוי להיות הלהיט החדש והחם מהתנור של השחקנית, דוגמנית וראפרית בקי ג'יי הנכנעת לשבחי הרגאטון בקליפ שובר לבבות בו נראית מנהלת רומן עם בחור אקראי שהכירה ברחוב, כשהכל פורח: החיזורים, החיוכים, הפרפרים בלב, על אף התנגדות ההורים לרומן ה"אסור", עד שבסוף הקליפ, נראים השניים מתחת לחופה כשבקי בורחת מהחתן (ומהמחויבות) וחוזרת להיות חופשייה, רווקה ומאושרת שוב.

 

לסיום, הסינגל החדש של פיוצ'ר - Use Me מתוך האלבום החדש Hndrxx זכה לקליפ המתחיל בדיינר נטוש בו הראפר שותה קפה להנאתו, עד שהוא מקבל בשורה מהבן שלו שיש בלגאן בבית וכשהשניים בדרכם אל מקום האירוע, הוא מגלה ששדדו את הכסף של אשתו, נהגו בה באלימות וקשרו אותה למיטה בוכייה. טרגיות לשמה, אך ריאליזם טהור.

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10