תרבות ובידור
"אתם מוכנים להפסיק לדבר?" שלום חנוך הפסיק הופעה בלוס אנג'לס בשל הפרעה של הקהל
שלום חנוך הופיע בלוס אנג'לס בפני קהל של ישראלים לשעבר, ועזב את הבמה בגלל הפרעות מהקהל

 

גומרים לשיר ומקשיבים רב קשב? אז זהו, שלא ממש. שלום חנוך נמצא בימים אלה בסיבוב הופעות בצפון אמריקה - להביא לישראלים לשעבר טעם של הבית הישן שהם עזבו. אבל הנוסטלגיה לא הספיקה השבוע. עדי ראיה סיפרו שאנשים בקהל לא הפסיקו לדבר זה עם זה, לשוחח בטלפון ולאכול מול הזמר בזמן ההופעה.

 

בשלב מסויים שלום חנוך בן ה-70 העיר להם ואמר "אתם מוכנים להפסיק לדבר? אולי כדאי שתתאפקו קצת?" אבל אחרי רגיעה קלה הרעש חזר. באמצע השיר "אגדת דשא" שלום נשבר ונטש את הבמה. ישראלים אחרים מאלה שמילאו את מועדון קניון קלאב בשכונת אגורה הילס הצפונית ללוס אנג'לס שרקו במחאה וקראו לו לחזור, פנו לאמרגן המופע ולאנשיו של הזמר. חנוך הסכים לחזור לבמה, ביצע את השיר "מאיה", ושוב הרעש חזר.

 

 

 

צופה שהיה בקהל סיפר הבוקר ל"ידיעות אחרונות": "התביישתי בשבילו, מראש חששתי שההופעה הזאת נידונה לכישלון בגלל המקום שבו התקיימה, מועדון שהוא גם מסעדה, שבו בעיקר מבלים אנשי נדל"ן שצועקים על העובדים שלהם - זה לא הולך יד ביד עם אגדת דשא".

 

ובאמת, הבלגן לא הסתיים: הדרמה מאחורי הקלעים נמשכה. אישה מהקהל עלתה לבמה ונזפה בקהל על התנהגותו, הצופים שרו לו "הבאנו שלום עליכם" והזמר עלה לסיים את ההופעה.

 

נזכיר שלא מזמן הופסקה הופעה של שלישית "מה קשור" בפני קהל אחר של ישראלים-לשעבר בחוף המערבי, אחרי שהסדרנים ניתקו את מערכת הסאונד בגלל החפלה שהתפתחה בין המושבים. בהמשך טענו אנשים בקהל שמדובר בגילוי אנטישמיות של מנהל האולם שהתבטא בחריפות נגד יהודים.

 

 

תגובת אשת יחסי הציבור של שלום חנוך על האירוע - מנסה היום להנמיך את הלהבות:

 

״במהלך השיר האהוב ׳מאיה׳ נשמעו צלצולי טלפון באולם וצעקות, מה שהפריע לקהל ובשלב מסוים גם לשלום. בסיום השיר ירד חנוך מהבמה, ובעלי הניידים נתבקשו לעזוב את האולם. מיד אחכ המשיך חנוך את המופע כשהקהל על הרגליים מוחא כפיים ונהנה מאינסוף הלהיטים."

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10