אופנה ולייף סטייל
תעזרו לה: 4 דרכים לגרום לאישה שלכם לחשוק בכם
מרגישים שעם בוא האביב התשוקה של זוגתך נעלמה? הנה 4 עצות וטיפים שימושיים מאת הסקסולוגית שלי ורוד, שיעשו לכם חיי סקס מלאי תשוקה בחג

בוידאו: הקשר בין אוכל לסקס וכל מה שמעלה את התשוקה

 

ההנחה הבסיסית של רוב האנשים, היא שסקס ותשוקה נשארים לעד בזוגיות. כשגברים שפונים בטענה שהסקס נעלם ואומרים לי ״היא לא נמשכת אלי יותר״ הם מרגישים פגועים או נבגדים בעיקר אם האישה בוחרת ללכת לישון ולא לשכב איתם. אני שומעת לא מעט גברים מתלוננים שהם מגיעים הביתה ורוצים יחס חם במיטה אבל האישה לא מוכנה. הם מנסים בכל דרך אפשרית לחמם את האווירה, חיבוקים, ליטופים נשיקות, אבל כלום לא עוזר ״היא פשוט לא רוצה״.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

אם הסיטואציה הזאת מוכרת לכם אז קודם כך תנו לי להרגיע ולהגיד לכם: אל תעלבו, כי לרוב זה לא אישי.
לדוגמא: עכשיו כשחג הפסח הגיע, זו תקופה מאוד עמוסה בעיקר לאישה. אביב הגיע פסח בא, מה שאומר שכמות העבודה בבית הוכפלה. ולצערי רוב הנשים, שלא כמו הגברים, לא מצליחות תמיד לעשות את הפרדה בין הבלגן של חיי היום יום והעיסוקים לאווירה החושנית של הלילה ובמיטה. הן הולכות לישון עם הלחץ של המטלות שעוד יש לעשות בבית או עם הילדים ובעבודה. המחשבות על מה עוד יש לעשות לא ממש עוזרות לנו להיכנס למצב של חושניות או במילים פשוטות, כשאנחנו נכנסות למיטה אנחנו עייפות.

 

פשוט לא בעניין? שאטרסטוק

אז מה עושים? איך מחזירים את האישה למצב של תשוקה בתקופות לחץ או חגים? זה פשוט, משקיעים במשחק המקדים. אני לא מדברת על המשחק המקדים במיטה אלה על השקעה שבאה מכיוון הפינוק, היחס והעזרה במהלך היום יום והשבוע. לכל אישה המשחק המקדים האמתי מתחיל בהשקעה שלך ואחר כך הוא עובר למיטה.

 

1. תעזור במטלות הבית או פשוט תדאג למנקה
עזרה בניקיון, כלים, רצפה, אבק, חלונות, עם הילדים, ואז תשאיר לאישה הרבה מקום לטיפוח עצמי ולהרגיש סקסית, מה שמאוד ישתלם לכם במיטה. רק שכולנו יודעים שזה לא יקרה לפחות לא מהכיוון שלך! לכן מה שאני ממליצה, בכדאי שיהיה בית נעים ונקי, זה להפתיע את האישה ולהביא לה עזרה. אחד הפינוקים הכי גדולים לנשים ובאמת הכי מוערכים, זה להראות לה שאתה יודע שהיא עובדת קשה ולדאוג לה לעזרה, בעיקר בחגים. אפילו שיש לנו הנשים יכולות של סופר-וומן, מידי פעם עזרה לא תזיק. אז גברים ליזום ולהביא מידי פעם מטפלת או מנקה. מה שבטוח זה שזה יישאר לה הרבה אנרגיות לבלות אתך במיטה.

 

תעזור במטלות shutterstock

2. אל תברחו כשהיא עצבנית
אני יודעת שהנטייה שלכם היא לברוח או להיעלם כשהאישה צועקת או עצבנית, אבל תדעו שסוד ההצלחה של טיפול פסיכולוגי טוב טמון בהקשבה. עצם העובדה שיש מישהו שמקשיב לנו ונותן לך מקום לשחרר ״קיטור״ כשאנחנו עצבניות או דומעות, זו הקלה עצומה. גם בין בני זוג זה עובד נפלא ואפילו מאחד. אז אם אנחנו מעקמות פנים, צועקות או עצבניות אל תסובבו את הראש ותתעלמו. תראו אהבה על ידי הקשבה ותמיכה. מספיק שתהנהנו בהבנה זה יעזור לנו ״להתנקות״ ולהתנחם בעובדה שיש לנו בעל תומך ואוהב. אני מבטיחה שזה יעזור גם לחיזוק האינטימיות במערכת יחסים וגם לתשוקה.

 

3. תפלרטט גם איתה, ולא רק עם הפקידה!
לא ברור לי למה, אבל כל כך הרבה גברים ובעיקר הפלרטטנים שביניהם, חוסכים במחמאות כשזה מגיע לאישה. למלצרית או לפקידה במשרד הם יודעים להחמיא, אבל כשזה מגיע לאישה שלהם דממה. אחר כך אתם לא מבינים מה מקרה לתשוקה. תשוקה גדלה כשהאישה מרגישה מחוזרת, מושכת ויפה. רק היום בסלון ציפורניים שמעתי את אחת הנשים היותר יפות שראיתי אומרת ״רק הבן זוג שלי לא מחמיא לי״. למה לחסוך במחמאות? אתם רוצים להעיר את חיי המין שלכם אל תפסיקו להחמיא לה ולפלרטט כאילו רק אתמול הכרתם. מחמאה שלך, תוביל לתגובה חיובית שלה ואז לתגובה ״שובבה״ שלך ואתם תרגישו שחזרתם לתקופת החיזורים כמו שהייתה לכם בהתחלה. משחק מילים (אפשר גם בסמס) בקלות מוביל למשחק מקדים, במיטה כמובן.

תפלרטט איתה אימג'בנק / Getty Images

אל תבקש רשות במיטה או תחכה שהיא תיזום
אם כבר דיברנו על משחק מקדים במיטה, אז לא תמיד צריך לבקש רשות או לחכות שהיא תיזום. בעיקר כשזה מגיע לפינוק. אתה יודע מה היא אוהבת אז פשוט תפנק וכשאני אומרת לפנק, אז זה אומר ל פ נ ק. תתרכז בהנאה שלה ולא שלך. ״אבל אני רואה שהיא עייפה או שלא בא לה״, את המשפט הזה כבר שמעתי כל כך הרבה פעמים . נכון, הרבה פעמים לא בא לנו ואנחנו עייפות אבל תמיד אפשר להתחיל בעיסוי לכפות הרגליים או לגוף ולתת למצב להתחמם ולהתקדם. וכמו שאמרנו קודם עם קצת עזרה בבית ועם הילדים, תמיכה והקשבה ופלירטוטים אולי בכלל לא תגיעו למצב שהיא מתלוננת שלא בא לה או שהיא עייפה ובתקופות יותר עמוסות לא תרגישו בחסרונה של התשוקה.

 

לייעוץ ושאלות ניתן לפנות לד״ר שלי ורוד

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10