ספורט
בני יהודה לוחצת על יוסי אבוקסיס להגיע
גם סילבס מועמד. ניסיון להכשיר את עגייב וחזיזה לגביע

בני יהודה עדיין לא הבטיחה את ההישארות, אך בקבוצה כבר מתחילים לחשוב על העונה הבאה. המאמן ניסן יחזקאל והמנג'ר, יצחק שום, לא צפויים להמשיך, למרות שקיבלו את הקבוצה כשהייתה מתחת לקו האדום והיום היא 7 נקודות מעליו והעפילו לחצי הגמר הגביע, כאשר ברק אברמוב ויוסי כהן מחכים להתפתחויות בגזרת יוסי אבוקסיס וסכנין.

אברמוב מעולם לא הסתיר את רצונו לראות את אבוקסיס מוביל את המערך המקצועי של המועדון ומקורבים לבעלים מפעילים לחצים גדולים על מאמנה של סכנין להגיע לשכונת התקווה בעונה הבאה. באותה נשימה, ישנם קולות בבני יהודה, בעיקר של שחקנים בקבוצה, ששואלים: "אם נשאר בליגה ונגיע לגמר הגביע, ואולי אפילו נזכה בו, איך יכול להיות שניסן לא ימשיך?".

בכל מקרה, אבוקסיס היה ונשאר המועמד המוביל של הבעלים, כשגם שמו של חיים סילבס נמצא גבוה ברשימה. כזכור, מאמן רעננה הוזכר כמועמד גם בקיץ האחרון, עוד לפני שמו של אריק בנאדו, אך הדברים לא הסתדרו מול אשר אלון וסילבס נשאר ברעננה.

בינתיים, למרות שאיבדה נקודות יקרות מול הפועל אשקלון במחזור שנעל את העונה הסדירה, בבני יהודה מתחילים את הפלייאוף עם אמונה גדולה שיהיה אפשר להשלים את המשימה ולהישאר בליגה בשלב מוקדם יחסית של הפליאוף התחתון. "אנחנו קבוצה מספיק טובה בשביל לא להיות מסובכים בשלבים הקריטיים של העונה", אמר גורם בשכונת התקווה.

בשבת יחלו את הכתומים את הפלייאוף במפגש חוץ מול הפועל רעננה, כשגם מהמשחק הזה ייעדרו דולב חזיזה ואמיר עגייב הפצועים. המטרה של המועדון היא להכשיר את שני הקשרים למשחק חצי גמר גביע המדינה מול הפועל רמת גן בעוד כשלושה שבועות. השניים עוברים בימים אלה הליך שיקום עם מאמן הכושר של הקבוצה, אבנר עיני ובצוות הרפואי והמקצועי מקווים שהם יעמדו לרשותם של ניסן יחזקאל ויצחק שום.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10