ספורט
דן איינבינדר דורש מעל 400 אלף דולר לעונה
פערים בין קפטן בית"ר לב"ש, שלא תצטרך לשלם דמי העברה

פערים בין הסכום אותו תהיה מוכנה לשלם הפועל באר שבע לדן איינבינדר ובין דרישותיו של השחקן. כפי שפרסמנו, האלופה תהיה מוכנה לשלם לקשרה של בית"ר ירושלים כ-320 אלף דולר לעונה בחוזה ל-3 שנים, אבל לערוץ הספורט נודע שאיינבינדר דורש שכר של למעלה מ-400 אלף דולר לעונה. על פי גורמים המקורבים לשני הצדדים, הסיבה המרכזית לדרישת השכר הגבוהה באופן יחסי נובעת ממספר סיבות מרכזיות.

הראשונה והבולטת ביותר, מגיעה בעקבות הכסף הגדול ששילמה אלונה ברקת ברכישות האחרונות שלה. 800 אלף יורו על 70 אחוזים מכרטיסו של אורן ביטון, מיליון יורו על חצי כרטיס של דור אלו, מיליון יורו על חצי כרטיס של מיכאל אוחנה ו-600 אלף יורו על ניב זריהן. "על איינבינדר באר שבע לא תצטרך לשלם שקל אחד ובגלל זה השכר שלו צריך להיות בהתאם. מדובר בשחקן נבחרת ישראל וקפטן בית"ר ירושלים, אין סיבה שהוא לא ירוויח משכורת גבוהה", אמרו בסביבתו של השחקן.

בבאר שבע לא מתכוונים בשלב זה לשלם את הסכום ומסבירים שלמרות העובדה ששולמו סכומים גבוהים ברכישות האחרונות, השכר לאותם שחקנים צעירים אינו מתקרב לשכר שאותו דורש איינבינדר. בנוסף, מחכים בבאר שבע לפגישה שצפויה להתקיים בין אלי טביב לשחקן, למרות שלכולם ברור שהבעלים של בית"ר לא מתכוון להציע לקשר שכר שישתווה לזה שבאר שבע ומכבי חיפה יהיו מוכנות לשלם.

כפי שעוד פרסמנו, גם מכבי חיפה מעוניינת בקפטן בית"ר, וכאמור, נכון לעכשיו הירוקים מוכנים לשלם לשחקן יותר כסף מהאלופה, אבל לא מדובר בסכום שתואם את דרישותיו של איינבינדר וסוכנו, אבי נמני.

בנושא אחר, בבאר שבע קיבלו אתמול (רביעי) שתי בשורות לא טובות עם הפציעות של ניב זריהן ומאור בוזגלו, שייעדרו מהמגרשים כחודש. אבל לא כאן מסתיימת רשימת הפציעות של ברק בכר. מתן אוחיון סובל מקרע בשריר התאומים, מוחמד גאדיר עדיין לא כשיר במאת האחוזים וגם בן תורג'מן סובל מרגישות בשריר. "כל שחקן הוא שחקן חשוב בסגל של הפועל באר שבע וננסה להכשיר את כולם בהקדם, אבל יש לנו סגל רחב וטוב", אמר גורם במועדון.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10