תרבות ובידור
שרית חדד בצמד הופעות אינטימיות
הזמרת הענקית מגיעה לזאפה, מחול ירושלמי בתל-אביב וגם: נציג אירלנד לאוסקר 2016 בסינמטקים • כל ההמלצות לבילוי השבועמחול: קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן מגיעה לתל אביב: Tech it Away

מתי: 22.03.17, 20:00
איפה: תיאטרון תמונע

מאת אלעד שכטר. בעולם בו אנו חיים, למילים יש ערך רב. הן בכל מקום, על גבי מסכים, מחברות בין אנשים - אבל גם מרחיקות אותם אלה מאלה. Tech it Away מציעה לקחת את הצופים למסע שבוחן תקשורת גופנית יותר, אנושית יותר - ואולי אף חייתית יותר, ולחלוק יחד את המרחב הפיזי האמתי. העבודה לא מתייחסת למציאות הנוכחית כאל בעיה או מציעה לה פתרון - אלא מדריכה את הצופים במסלול של התבוננות בקשרים שבין בני אדם כקבוצה, ובקשרים שנוצרים בינה לבין המרחבים בהם היא מתקיימת.

השאירו את המילים בצד - ובואו איתנו למסע פיזי בעולם בו אנו חיים.

 

רקדנים שותפים: ניצן לדרמן, ליטל בן חורין, גלעד ירושלמי | מוזיקה: איתי בירי | גרפיקה ותלבושות: שרי טיטו | ניהול הפקה: תם-לב דקל | תאורה: דני פישוף - מג׳נטה.


מחיר: 70-80₪

 

כרטיסים ניתן לרכוש באתר או בטלפון 054-6880101


TECH IT AWAY אבי גולרן

הצגה: "ערב שקופיות"


מתי: 22.03.17, 20:30

איפה: צוותא, תל-אביב


מסע בנבכי גבריותו השבירה של בעל, אב ובן בתיעוד אישי וחושפני. כיצד הוא מתמודד עם משבר גיל הארבעים, השחיקה בחיי הנישואין, קשיי ההורות ושאר התסמינים האופייניים. דרך הנשים בחייו אנו נחשפים לזיכרונות ולזמנים, המתערבבים זה בזה כמו זרם תודעה ממעמקים הפורץ בהבהובים מפתיעים.

 

מחזה ובימוי: יפתח קליין

שחקנים: אלישבע וייל, אסתי קוסוביצקי, טלי שרון, יפתח קליין

ערב השקופיות יחצ

 


טלוויזיה: "אדמת הפקר", עונה שנייה


מתי ואיפה: החל מה-20.03 בערוץ AMC, מדי שני ב21:00 וב-HOT VOD


"אדמת הפקר" ("Into The Badlands") היא סדרה דרמה מקורית מבית AMC, המבוססת על סיפור-עם סיני ומגוללת את סיפורם של לוחם ונער צעיר במסעם להארה ולגדולה. דרמת אמנויות הלחימה, מבית היוצר של מיילס מילר ואלפרד גוך (יוצרי "סמולוויל"), מתרחשת בעולם של ברונים תככנים, לוחמים קטלניים ורשת של נאמנויות.


העונה הראשונה של "אדמת הפקר", שכללה שישה פרקים, דורגה בין העונות הראשונות הנצפות ביותר בהיסטוריה של הכבלים האמריקאים - מה שהוביל לחידושה של הסדרה לעונה שנייה בת עשרה פרקים, שמגיעה לשידור בערוץ AMC ב-HOT בצמוד לארה"ב.


אחרי מלחמות עקובות מדם, אפלה ופחד שלטו בארץ - עד שהגיע עידן הברונים, שבעה גברים ונשים שיצרו סדר חדש מתוך הכאוס. אזרחי הממלכה נהרו אליהם להגנה, שעד מהרה הפכה לשעבוד. הם אסרו על שימוש בנשק חם ואימנו צבאות של לוחמים קטלניים. זהו עולם שנבנה בדם; ואל העולם הזה מגיע אם.קיי (ארמיס נייט, "עלייתו של האביר האפל"), ילד בעל כוחות מיוחדים הנרדף על ידי ברונית רודפת שררה. אם.קיי פוגש בלוחם המיומן סאני (דניאל וו, "האיש בעל אגרופי הברזל"), והשניים יוצאים למסע מפרך בדרכם להימלט מהארץ למודת הקרבות. "אדמת הפקר" שואבת השראה מתרבות המזרח הרחוק, ערוכה בקצב מהיר עם שימוש נרחב באפקטים ויזואליים.


העונה השנייה נפתחת כאשר סאני ואם.קיי מופרדים וכלואים. אם.קיי מתקשה לשלוט בכוחות שלו ואילו סאני נחוש למצוא את דרכו חזרה אל אדמת ההפקר. בריתות חדשות, בגידות, כוח אפל המאיים בנקמה - עד סוף העונה, חייהם של סאני ואם.קיי ישתנו לעד.

 

 

 


סרט: "ויוה - VIVA"

 

מתי:  עד סוף חודש מרץ

איפה: סינמטקים ברחבי הארץ


הבחירה הרשמית של אירלנד לאוסקר 2016.

 

חזוס בן ה-18 עובד כמעצב פאות במועדון דראג בהוואנה, קובה, אבל החלום שלו הוא להופיע על הבמה כמלכת דראג. דווקא כאשר הקריירה הבימתית שלו מתחילה לתפוס תאוצה, אביו, מתאגרף לשעבר ואלכוהוליסט אלים בהווה משתחרר מהכלא. מדובר בסרט חובה לכל מי שחובב מוזיקה לטינית, דרמות משפחתיות מרגשות ומלכות דראג.

 

מועדי הקרנות:

16.3 , 21:00 סינמטק ירושלים
17.3 , 19:00 סינמטק חיפה
16.3-29.3, סינמטק תל אביב

 


מוזיקה: שרית חדד בזאפה


מתי: 21.03, 22.03

איפה: זאפה הרצליה וזאפה תל-אביב, תחילת מופע: 22:00


22 אלבומים, אלפי הופעות, שיתופי פעולה, עשרות תארים וזכיות הם אלה שהופכים את שרית חדד לזמרת המובילה בישראל כיום ואחת הגדולות בכל הזמנים. חדד תגיע לזאפה למופע עם כל הלהיטים מכל הזמנים בליווי 6 נגנים וזמרת ליווי

ותספק לקהל הופעה בלתי נשכחת.

 

מחיר: 190₪

 

כרטיסים להופעה בהרצליה ניתן לרכוש כאן, להופעה בזאפה בתל-אביב כאן

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10