ספורט
קרב על אירופה. 14:00: י-ם מול ולנסיה
חצי גמר: המארחת רוצה לקבוע משחק מכריע. 10,000 יגיעו

הפועל ירושלים תעלה היום (שישי) בצהריים למשחק העונה שלה, משחק מספר 2 בסדרת חצי גמר היורוקאפ מול ולנסיה. ניצחון של האדומים ישווה את הסידרה ל-1:1 ויכפה משחק שלישי ביום רביעי בולנסיה.

למעלה מ-9,000 כרטיסים נמכרו למשחק, וההערכה היא שכ-10,000 איש יגיעו לארנה. העובדה שבהנהלת הקבוצה החליטו לפצות את האוהדים שלא צפו במשחק בוולנסיה בשל הוצאתם מהמגרש ע"י המשטרה המקומית, ריככה מעט את המתח שהיה בין הצדדים בימים האחרונים.

במשחק הראשון, מלבד טרנס קינזי שהצטיין, אף אחד מהירושלמים לא בלט. מי שהיה בין המאכזבים הוא ג'רום דייסון, שקלע רק 4 נק' ב-32 דקות על הפרקט. לקראת המשחק אמר הגארד: "אני אישית יודע שאני חייב לשחק יותר טוב. התקפית לא הצלחתי לעזור. היו לי זריקות שהייתי צריך לקלוע. אני פשוט צריך לשחק טוב יותר וכקבוצה שיחקנו טוב בחצי הראשון, ואז בחצי השני 'ברחנו' מהדברים הטובים שעשינו. ההגנה שלנו טובה, שלטנו במשחק לפרקים ונתנו לזה לברוח לנו. זה חלק מהדינמיקה של סדרה. כל אחד צריך לעשות את שלו היום".

העובדה שבסופו של דבר הפסדתם ב-15 הפרש, שזה פער משמעותי, היא כמו סטירה עבורכם?
"לא. הם קלעו 3-4 סלים ממש בסוף, ולכן זה לא באמת 'בלואו אאוט'. הם קלעו קצת כשהמשחק היה גמור".

גם במשחק הקודם מול ולנסיה וגם בגמר הגביע, 2 משחקים גדולים, לא היה לך משחק טוב. אתה מרגיש שאתה חייב לקבוצה משחק טוב במאני טיים?
"לא בהכרח מרגיש חייב. אני יודע מה אני יכול לעשות ואני חייב לשחק טוב יותר. אני חייב לתת לקבוצה שלי מה שהיא צריכה. כקבוצה נצטרך להזיז את הכדור יותר, ולזכור שזה משחק שמנצחים או עפים".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10