אונליין
לא זו לא בדיחה: מה קרה כשכומר, רב ואתאיסט התיישבו לעשן מריחואנה?
סרטון ויראלי חדש שכבר צבר יותר מ-25 מיליון צפיות ב48 שעות מציג רב, כומר ואתאיסט יושבים ומעשנים בערך כל דבר שזז במעייין ניסוי חברתי שכזה. אז מה אתם אומרים, אלוהים מאשר?

זה מתחיל כמו עוד בדיחה: "רב, כומר ואתאיסט הומוסקסואל התיישבו לעשן מריחואנה", מסתבר שמישהו חשב שהשורה הזו יכולה להיות סרטון ויראלי מעניין - והוא כנראה צדק. השורה הזו הפכה לסירטון חדש שצבר ב-48 שעות, יותר מ-25 מיליון צפיות בפייסבוק בלבד עם קרוב לחצי מליון שיתופים וכמעט 70,000 תגובות.

 

הסרטון המכונה: "?What happens when a priest, a rabbi, and an atheist smoke weed together" משתמש במריחואנה כדי להביא יחדיו שלושה אנשים שונים מאוד: ראשון משמאל הוא הרב ג'ים מורל, רב רפורמי שהתוודה כי הגיע כדי להתנסות באחד מיצירותיו של האל. מורל אף סיפר כי בעברו עישן מריחואנה, אך "לא עשה זאת כבר שנים רבות".

 

שני משמאל הוא הכומר, כריס שולר, המשתייך לזרם האפיסקופלי. שולר התוודה כי לא עישן מאז התיכון וסיפר כי "למרות שאין איסור על עישון מריחואנה בנצרות, מרבית הנוצרים לא מסתכלים על העניין בעין יפה". לעומתם האתאיסט שבשלישיה המוזרה הזו, קרלוס דילר, סיפר לחבורה כי הוא מעשן כל יום, ואפילו עישן שעה לפני שהגיע לצילומים.

 

מה קרה כשכומר, רב ואתאיסט התיישבו לעשן מריחואנה? Cut Video

אז מה המסר כאן? לא ברור. האם זה על כוחה של האחווה בין הדתות? כיבוד האחר? או יכולתו הקוסמית של צמח המקיחואנה לשבור חומות בין בני אדם. הסרטון בן שבע הדקות מתעד את השלישיה הזו במשך שעה ורבע בהם הם דנים על היקום, על הבורא וגם - על כוחה המיסטי של המילה "שלום" כשהמסקנה העולנ ממנו היא שלעיתים לא חייבים סיבה כדי לראות שלושה אנשים שונים שמצליחים ליצור קשר בינהם ולהתגבר על ההבלדים ביניהם. מה רע בלהפיץ קצת אחווה ואהבה בין בני אדם? אם לשפוט את קצב ההתשפטות הויראלי של הסרטון הזה, נראה שאנחנו לא בדעת יחיד בעניין הזה.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10