אונליין
מי מכוכבי חברים החטיף מכות לראש ממשלת קנדה?
מסתבר שגם לאחד האנשים החזקים בעולם, ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו היה בריון שהציק לו בבית הספר. רק שהפעם מסתבר שהבריון הזה הוא אחד האנשים המפורסמים והאהובים בעולם הבידור
חברים יח"צ

השחקן מתיו פרי, הלא הוא צ'נדלר בינג מחברים, התראיין השבוע אצל ג'ימי קימל במסגרת קידום לתוכנית טלויזיה חדשה בה הוא משתתף. אבל מסתבר שקידום התוכנית החדשה לא עניין את הצופים כמו המידע שפרי חשף על הספה של קימל.

 

ובכן, במהלך הראיון סיפר פרי,  כי במהלך שנותיו כתלמיד בבית הספר היסודי החטיף מכות לתלמיד אחר, ילד בשם ג'סטין טרודו. "יש לי סיפור על טרודו שאני לא גאה בו" כך פתח את השיחה הקומיקאי האהוב בטרם המשיך לספר כי חבר ילדות הזכיר לו את המקרה.

 

ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו רויטרס

פרי, שנולד במסצו'סטס שבארה"ב, בילה את שנות ההתבגרות שלו באוטווה, קנדה. בבירה הקנדית, פרי למד בבית ספר יוקרתי שאחד מעמיתיו היה בנו של ראש ממשלת קנדה לשעבר פייר אליוט טרודו. אבל זה לא הקשר היחיד שהיה בין השניים. מסתבר שאימו של פרי שעבדה גם כעיתונאית, עבדה כחלק ממערך הדוברות של הממשל של טרודו האב. "אני חושב שכעסתי עליו כי הוא הצטיין באיזה תחרות ספורט שהשתתפנו" אמר בעודו נזכר בתקרית ובה הוא הרביץ לטרודו שהיה מספר שנים מתחתיו. "זו הייתה כנראה קנאה טהורה" אמר פרי לקימל, "אני לא מתרברב על זה, הייתי נורא ואיום- ילד טיפש".

 

צפו בקטע מהראיון:

 

 

"אני עדיין מרגיש רע על התקרית ומתבייש בכך". סיפר כוכב חברים לשעבר. את החלק הזה בראיון חתם פרי הומור כשטען שלדעתו התקרית הזו עם טרודו היא מה שדחפה את הנשיא לעתיד והניעה את שאיפותיו. מה אתם אומרים? מי לדעתכם היה זוכה בקרב החוזר?

 

ג'סטין טרודו מתכונן לקרב חוזר? צילום מסך-
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10