ספורט
יצחקי, טיבי, ריקן ומיכה בסכנת הרחקה
18:15: מכבי-סכנין. הארבעה לא רוצים להחמיץ את הגביע

מכבי תל אביב סיימה את הכנותיה למשחק הראשון בפלייאוף העונה מול בני סכנין מחר (שבת, 18:15). בקבוצה לא מרוצים מהיכולת בשבועיים האחרונים, אך מקווים להמשיך עם 100 אחוזי ההצלחה של המאמן החדש ליטו וידיגאל ובמקביל לשפר את צורת המשחק.

החלוץ טל בן חיים, שנעדר במשחק הקודם בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים, ישוב להרכב ובמכבי ת"א מקווים כי התנועה הרבה שעושה תתרום לעליית האפקטיביות ההתקפית של הקבוצה ולחזרה לקצב בו שיחקה תחת המנהל המקצועי ג'ורדי קרויף.

וידיגאל לא צפוי לערוך שינויים רבים מדי בהרכב. הוא יהנה מסגל כמעט מלא, פרט לאייל גולסה, שנעדר מאז המשחק הקודם מול בני סכנין, אך הגביר את מאמץ ההחלמה ובקבוצה מקווים כי יוכל להיות בסגל במשחק העונה מול הפועל ב"ש. ההגנה, שממעטת לספוג, תמשיך באותה צורה ושיטה, אך בקישור ובהתקפה עשויים להיות שינויים כשיוסי בניון או אוסקר סקריאונה עשויים לתפוס את מקומו של דור מיכה בהרכב.

בשבוע שעבר אמנם נמנעו ברק יצחקי, דור מיכה, איתן טיבי ואבי ריקן מספיגת צהוב חמישי שימנע מהן לשחק במשחק העונה, אבל גם מחר מקווים במכבי כי יצליחו להימנע ממנו, היות והמשמעות תהיה הרחקה מחצי גמר הגביע מול בית"ר ירושלים.

במועדון שמחו לשמוע היום על זימונו של וידאר קיארטנסון לנבחרת איסלנד והעריכו כי אם ישחק ויציג יכולת דומה לזו שהוא מציג בליגה מול אירלנד וקוסבו, יקבלו עליו הצעות בגובה של למעלה מ-5 מיליון יורו בקיץ הקרוב. אגב, לפני המשחק ייערך טקס לכבודו של ערן זהבי שנמצא בארץ.

הרכב משוער: פרדראג ראיקוביץ; אלי דסה, טל בן חיים, איתן טיבי, שרן ייני; גל אלברמן, רובן מיקאל, דור מיכה (אוסקר סקאריונה); טל בן חיים, ברק יצחקי, וידאר קיארטנסון.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10