אופנה ולייף סטייל
התפלשה בנוטלה בעירום כדי להעביר את המסר הזה
"אוכל הוא לא האויב": אשלי ההשתקמה מאנורקסיה, והפכה למאמנת תזונה וגורו לבריאות, מנסה כעת להעביר את המסר שאנחנו לא צריכים לפחד מאוכל - גם לא מנוטלה
התפלשה בנוטלה כדי להעביר את המסר הזה דיילי

אשלי ווינסטנלי בת ה-24, החלה לפתח הפרעות אכילה לפני כ-8 שנים בעקבות מות אביה, כשמשקלה צנח מתחת ל-40 קילוגרמים, השתקמה אחרי מאבק קשה וכעת היא מתפשטת ומורחת על עצמה נוטלה כדי לחגוג את מערכת היחסים החדשה שלה עם אוכל.


רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

ביי ג'חנון וחמין: מה אוכלים באביב כדי להרזות?

נשים בכל הגילאים והמידות על המסלול

 

התמונות הפרובוקטיביות נועדו לסמן את הצלחתה במסע השיקום, וגם כדי להוכיח לשאר נשים וגברים הנאבקים במחלה, שאוכל הוא לא אויב.

 

לאחר שגברה על המחלה האיומה, הפכה אשלי לדוגמנית ביקיני, אך מהר מאוד בשנת 2015, היא הבינה שזה מחזיר אותה להרגליה הגרועים מימי האנורקסיה והיא החליטה לוותר על המלחמות עם האוכל. כעת, שהיא שוקלת 57 קילוגרמים, אשלי בריאה ומודעת לעצמה. היא עוסקת כמאמנת תזונה והיא מקווה להצליח ללמד אחרים על החשיבות של האכילה הבריאה. "כך כך הרבה אנשים מענישים את עצמם ולא בצדק. אנשים צריכים לוותר על השליטה ולהיות בשלום עם האוכל שלהם".

 

 

אוכל הוא לא האויב דיילי

החיים של אשלי השתנו בשנת 2007, כשאביה אובחן עם סרטן בקיבה. אביה, שהיה אתלט וגבר חסון, הצטמק אל מול עיניה ואחרי 3 שנים של מאבק - המחלה הכריעה אותו והוא נפטר.

למרות שבאותה התקופה אשלי לא הייתה מודעת לכך, אבל כבר אז היא החלה לפתח הפרעת אכילה שהחלה להשתלט על חייה. "התחלתי להיות אובססיבית לגבי אוכל וזה מה שהסיח את דעתי מכל הדברים הקשים שעברתי בחיי".

 

"הרגשתי כל כך הרבה כאב ולא ידעתי איך להכיל אותו. השליטה שלי באוכל הסוותה את מה שהרגשתי. בגיל 19, אשלי הבינה שהשליטה שלה הפכה לבעיה שצריך לטפל בה כשהחברים שלה החלו להעיר לה. "התחלתי להבין כשהייתי עייפה כל הזמן ולא הייתה לי אנרגיה, הייתי עייפה, חולה והרגשתי סחוטה כל הזמן".

 

נפל לה האסימון והתשקמה דיילי

"לא אהבתי את מה שראיתי במראה, שנאתי את החולשה שלי וידעתי בשלב הזה שאני עושה משהו לא נכון, אז נפל לי האסימון ובתקווה לעזור לעצמי ולאחרים, נרשמתי ללמוד תזונה באוניברסיטה". היום מנסה אשלי להעלות את המודעות להפרעות האכילה ולעזור לאלו שהיו במצבה. הצילומים האלו נועדו כדי שתשימו לב לתופעה.

 

בימים שהתחרתה על מיס ביקיני דיילי
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10