ספורט
אווירה קשה בק"ש: "שחקנים הגיעו לנפוש"
אכזבה מה-3:2 להפועל. ניצן לשחקנים: "ביישנו את עצמנו"

אכזבה קשה בהפועל קרית שמונה אחרי ההפסד הדרמטי אתמול (שבת) 3:2 להפועל תל אביב במשחק פתיחת הפלייאוף התחתון. למרות שהצפוניים נמצאים בחוף מבטחים ולא חלק מהקלחת בתחתית הבוערת, בקבוצה ישנן תחושות קשות בעקבות ההפסד.

השוער איתמר ניצן השתולל במחצית ובסיום המשחק בחדר ההלבשה ואמר ליתר השחקנים: "אנחנו מביישים את עצמנו באיך שאנחנו נראים". גם המאמן תומר קשטן לא חסך בביקורת מהשחקנים שלו ואמר להם כבר במחצית, כשהתוצאה עוד הייתה 1:1: "הצורה בה אתם משחקים היא הפקרות. שחקנים כאן יצאו לפגרה מוקדמת ורק מי שיהיה מחוייב ישחק, תתאפסו".

במועדון העבירו ביקורת על כל השחקנים מלבד השוער ניצן, שניסה לעשות הכל וכמעט לבדו מנע הפסד לאדומים. "זו הייתה פשוט בושה", אמרו שחקנים בקרית שמונה. "הפקרנו את איתמר ניצן, שיחקנו בלי מוטיבציה. היינו צריכים לנצח ונתנו את המשחק במתנה".

מי ששוב לא שותף היה קאסיו פרננדס, שחוזהו, שמסתיים בתום העונה הנוכחית, לא יחודש בקיץ הקרוב, ובקרית שמונה מבינים שיצטרכו להתחיל בחיפושים אחר בלמים חדשים. "יש כאן שחקנים שצריכים להתבייש, הם חושבים שהגיעו לנופש בצפון. אין ברירה, איזי שרצקי יצטרך לעשות מהפכה נוספת בקיץ. כנראה שמגיע לנו לשחק בפלייאוף התחתון, אנחנו לא מספיק טובים".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10