ספורט
זעם על טוטו תמוז: "התנהגותו לא מקובלת"
חלוץ הפועל כעס אחרי שהוחלף. שמחה במועדון: הראינו אופי

"זה הניצחון הכי חשוב שלנו העונה", כך, במשפט פשוט, אבל עם הרבה מאוד משמעות, סיכמו בהפועל תל אביב את ה-2:3 הדרמטי אתמול (שבת) על קריית שמונה בחוץ. האדומים הגיעו לקריה אחרי 4 משחקים ללא ניצחון ועם הרבה מאוד לחץ.

"הראינו הרבה מאוד אופי. לחזור פעמיים מפיגור במשחק חוץ זה לא דבר של מה בכך", אמר שחקן בקבוצה. את רוב המחמאות על כר הדשא קיבל מוטי ברשצקי, שכבש צמד. "הרבה מאוד גבות הורמו כשמוטי הגיע אלינו. אמרו שהוא לא מתאים להפועל, אמרו שהוא לא מתאים לליגת העל. מעניין מה האנשים האלה חושבים היום?" עקצו בוולפסון. גם מנחם קורצקי זכה להרבה מאוד שבחים על ההכנה לקראת המשחק וניהולו. "היה על מנחם הרבה מאוד לחץ, אבל הוא המשיך לעבוד בשקט ומגיע לו הרבה קרדיט", פרגנו בהנהלה.

אבל היה גם רגע שקלקל את החיוכים באדום. במועדון ממש לא אהבו את ההתנהגות של טוטו תמוז ברגע שהבין שהוא מוחלף. החלוץ הביע את מורת רוחו על החילוף ובצוות המקצועי ובהנהלה לא אהבו את ההתנהגות של תמוז, בלשון המעטה. "אף שחקן לא אוהב להיות מוחלף, אבל התנהגות כזאת לא מקובלת". אין עדיין החלטה כיצד לטפל בחלוץ ועל פי גורמים בקבוצה הוא צפוי לספוג סוג של עונש חינוכי בעקבות המקרה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10