ספורט
ויטור: היה קשה, פחדתי שגמרתי את העונה
בלם ב"ש חזר ב-0:4. שבחים למליקסון, ברדה יהיה כשיר למכבי

ככה רצו בהפועל באר שבע לפתוח את הפליאוף העליון. האלופה דרסה אתמול (ראשון) את מכבי חיפה הפצועה והחסרה 0:4 ובבירת הנגב מרגישים שהיכולת של הסיבוב הראשון מתחילה לחזור. "אנחנו שוב משחקים באינטנסיביות ובמהירות שאפיינה אותנו כל כך בחלק הראשון של העונה. המשחקים מול בית"ר ומול חיפה נותנים לנו הרבה מאוד ביטחון להמשך", אמרו במועדון.

כמובן שכל השחקנים זכו למחמאות רבות על היכולת אתמול, אבל בצוות המקצועי ציינו במיוחד את ג'ון אוגו, שאחרי תקופה פחות טובה הציג אתמול את אחד המשחקים הכי טובים שלו העונה. שני שחקנים נוספים שבלטו מעל כולם היו מאור מליקסון ואובידיו הובאן. "תמוה מאוד שאלישע בחר שלא לזמן את מליקסון ובן ביטון. הם נמצאים בכושר אדיר", אמר שחקן בקבוצה.

אובידיו הובאן, שכבש אמש את שערו הראשון העונה, עדיין לא נפגש עם הנהלת הקבוצה בנוגע לעתידו ולא ברור אם הוא ימשיך בבירת הנגב גם בעונה הבאה. מקורבים לשחקן מספרים שהוא מחזיק בהצעות רבות מקבוצות ברומניה, כשגם מספר קבוצות בליגת העל העבירו מסרים שהן מעוניינות בו לעונה הבאה.

"זה נכון שאובידיו כבר בן 34, אבל אין הרבה שחקנים מקצוענים כמוהו, יש לו עוד הרבה מאוד מה לתרום לקבוצה", אמר מקורב לשחקן. אגב, יש קולות בתוך המועדון שקוראים להציע לרומני תפקיד מקצועי במועדון וכך להשאיר אותו במערכת. אבל הרעיון הזה לא רלוונטי מבחינתו של הקשר, שכאמור מחזיק בהצעות ומעוניין להמשיך לשחק ולא לפרוש.

אליניב ברדה, שנפגע אתמול בחימום, סובל מכיווץ באזור המפשעה, אבל בבאר שבע מרגיעים ואומרים שהקפטן ינוח כמה ימים ויהיה כשיר למשחק העונה מול מכבי תל אביב בעוד שבועיים.

כפי שכבר פרסמנו, ביום רביעי תקיים באר שבע משחק אימון נגד הפועל אשקלון, שכל מטרתו להעניק למיגל ויטור עוד דקות של משחק על מנת שיוכל להיכנס עוד יותר לכושר. הבלם נכנס בדקה ה-87 והביע שביעות רצון לחזור לעניינים: "אני מאוד שמח לחזור ועם הניצחון הגדול הזה אז בכלל זה כיף. דאגתי שאפסיד את כל העונה, אבל למרבה המזל לא הייתי צריך ניתוח והתאפשר לי לחזור. היה לי מאוד קשה לשבת בחוץ, זאת הייתה תקופה מאוד קשה עבורי, אבל בסוף קיבלתי עזרה מאלוהים ועכשיו אני מנסה לחזור לכושר כמה שיותר מהר ולתת הכל כדי לעזור לקבוצה".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10