אופנה ולייף סטייל
העקיצה שגרמה לבטן שלה להיראות הריונית
דוגמנית אוסטרלית אמיצה, חשפה בחשבון האינסטגרם שלה תמונה בה היא נראית בחודש היריון מתקדם אך היא לא נושאת תינוק - אלא מחלה שנגרמה מעקיצה
"אני לא בהיריון": חושפת את הבטן הנפוחה שלה בגלל המחלה הזו אינסטגרם

ברגע הראשון שרואים את התמונה של סטפני שרייב מאוסטרליה, ניתן לחשוב שמדובר בתמונה של אישה יפה המכריזה על היריונה, אך סטפני לא מצפה לתינוק - הבטן הנפוחה שלה היא תוצאה של מחלה ממנה היא סובלת, והיא החליטה לחשוף אותה באומץ בעמוד האינסטגרם שלה.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

10 טריקים לאכול ג'אנק פוק ולהישאר רזים

שביט ויזל מגלה: הסודות הבריאים של הדוגמניות

 

"זה שובר את ליבי לדעת שיש כל כך הרבה נשמות מדהימות שחיות בתחושת חוסר אונים בגלל התמודדות עם מחלות אטוטאימונית", היא כותבת.

 

סטפני בת ה-25, מבינה שאנשים שרואים את תמונתה עשויים לחשוב שהיא בהיריון, אבל לטענתנ היא סובלת משורה של בעיות בריאותיות שהחלו עקב עקיצת קרציה בנסיעה באירופה בשנת 2007. "הנפיחות היא אחת מתופעות הלוואי של המחלה האוטואימונית שלי", היא אומרת.

 

הנפיחות היא רק חלק מתופעות הלוואי אינסטגרם

מאז אותה עקיצה, סובלת סטפני היפה גם מפסוריאזיס על הקרקפת, פצעונים הורמונליים, דלקות פרקים, כאבי בטן, דיכאון, חרדה, ערפול ועייפות כרונית.

 

לאחר בדיקות חוזרות, סטפני סוף סוף אובחנה כלוקה במחלת ליים - זיהום בקטריאלי שנגרם ע"י עקיצת קרציה. השלב המוקדם של המחלה מתאפיין בכאב ראש, חום, עייפות, דיכאון ופריחה, אך אם החולה מאובחן בשלבים הראשונים של המחלה ויקבל טיפול אנטיביוטי, הוא יחלים מהמחלה. אבחון מאוחר של המחלה או קבלת טיפול בלתי הולם יכולים לגרום לתסמינים חריפים של המחלה הקשים לטיפול.

 

הכל התחיל מעקיצת קרציה אינסטגרם

"זה מאבק יומיומי, והדרך היחידה להילחם בתופעה היא להוריד את מפלס הלחץ ולקבל את עצמי כמו שאני". סטפני דגמנה במשך 10 שנים, עד שהחליטה להפסיק בעקבות המחלה שהקשתה עליה להתמודד עם המצב הבריאותי שלה וכעת היא מקדמת את כל הנושא של קבלה עצמית וחוסר שיפוטיות.

 

מקבלת את עצמה עם המחלה אינסטגרם
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10