אופנה ולייף סטייל
טרגי: 8 שבועות לאחר הלידה האם הצעירה נפטרה בשנתה
לפני שהלכה לישון, התלוננה רייצ'ל על כאבי ראש עזים ושאינה חשה בטוב. בעלה, שטיפל בילדיו בזמן שישנה - מצא אותה מתה בחדר השינה שלהם
מתה בשנתה 8 שבועות לאחר הלידה מירור

רייצ'ל בארנס מבריטניה, התלוננה שלא חשה בטוב בפני בעלה, ולא התעוררה יותר. בעלה מצא אותה מתה על רצפת חדר השינה שלהם. שמונה שבועות לפני כן, בארנס בת ה-36 ילדה את בנם השני.

 

מחקירה ראשונה לאחר מותה, נמצא שככל הנראה מתה מדלקת או נמק בלבלב. בעלה סטיב, טיפל בשני ילדיו בקומה התחתונה של ביתם בזמן שחשב שאישתו ישנה, וזמן קצר לאחר מכן הואא גילה את גופתה.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

 

כשסטיב גילה שאשתו לא נושמת, הוא הזעיק עזרה וניסה להחיות אותה, אך למרות המאמצים שלו ושל החובשים, הם נאלצו לקבוע את מותה.

 

 

טראגי. נאלצו לקבוע את מותה מירור

הרופאים טענו שאי אפשר היה לחזות את המוות הטראגי של רייצ'ל וככל הנראה שהדלקת בלבלב שלה התפתחה במהירות רבה ושהסימן הראשון לבעיות בלבלב הוא כאבי בטן ולכן היה קשה לאבחן אותה בזמן.

 

דלקת לבלב חריפה או פנקראטיטיס חריפה, מאופיינת לרוב בכאבים עזים שבאים בהתקפים, לרוב מדובר בכאבי בטן קשים המלווים בבחילות והקאות כאשר ברוב המקרים הגורמים הם אבנים בכיס המרה או מגורמים שאינם ברורים.

 

הטיפול בדלקת של הלבלב מאבנים הוא דרך כריתת כיס המרה שככל הנראה תפתור את אירועי דלקת הלבלב או ניתוח להחייאת האיבר. גורמים נוספים מוכרים כמחוללי דלקת: יתר שומנים בדם, וירוסים, תרופות, אלכוהול, ערכי קלציום גבוהים בדם, טיפול בסטרואידים ועוד.

 

 

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10