ספורט
ונגר: צריכים לנצח הכל כדי להגיע לאלופות
מאמן ארסנל מפוכח ומוסיף: המו"מ עם סאנצ'ס ואוזיל לא דחוף

באופן אירוני, שני הכובשים בניצחון החוץ הראשון של ארסנל בפרמייר-ליג מאז ינואר, 1:2 על מידלסברו, הם אלכסיס סאנצ'ס ומסוט אוזיל. למה אירוני? כי השניים מסיימים חוזה בתום העונה הבאה ואם לא יחתמו מחדש, צפויים לעזוב בקיץ ולהשאיר את התותחנים עם שוקת שבורה.

המחאות נגד ארסן ונגר בוודאי יירגעו במעט אחרי הניצחון, אבל שלוש הנקודות בסך הכל עזרו לתותחנים לעלות למקום השישי בטבלה, מרחק שבע ממנצ'סטר סיטי שבמקום הרביעי המוביל לליגת האלופות עם משחק חסר. ומי שעדיין אופטימי, במחזורים הבאים מחכים לארסנל מפגשים עם לסטר (ב), טוטנהאם (ח) ומנצ'סטר יונייטד (ב).

"ברור לנו שאנחנו צריכים לנצח את כל המשחקים שלנו עד הסיום כדי לסיים את העונה בין ארבע הראשונות", ציין ונגר המפוכח, "אני מקווה שהניצחון הזה ייתן לנו בטחון. כשאתה לא מנצח, הבטחון בורח במהירות וחוזר לאט. היינו קצת עצבניים בדרך שבה שיחקנו".

ונגר הפתיע כשעלה עם שלושה בלמים, אבל גם במערך החדש, ארסנל לא ממש הרשימה: "זו הייתה הפעם הראשונה ב-20 שנה שפתחתי במערך הזה. זה מראה שגם בגיל שלי אפשר להשתנות. לפעמים כשאין בטחון, משהו חדש עוזר לך להאמין ולהיכנס לריכוז. הרגשתי שאנחנו צריכים את זה אחרי שחטפנו שלישיות מווסט ברום ומקריסטל פאלאס.

בסיום, אלכסיס סאנצ'ס, שדיווחים בצרפת כבר קשרו אותו עם מעבר לפאריס סן ז'רמן, העניק את חולצת המשחק שלו לאוהד צעיר ואולי העניק לתותחנים תקווה שהוא יחתום על חוזה חדש. "יש לו ולאוזיל עוד עונה בחוזה אז אין דחיפות לעניין", הצהיר ונגר לגבי השניים.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10