אופנה ולייף סטייל
אישה עם שתי ואגינות הצליחה להיכנס להריון כנגד כל הסיכויים
בגיל 12 גילתה קריסטה שיש לה שני איברי רבייה, דבר שיקשה עליה להיכנס להיריון. 20 שנה לאחר מכן, היא החלה להשמין וגילתה להפתעתה ולהפתעת הרופאים שהיא בהריון
לא האמינה כשגילתה על ההריון דיילי

קריסטה שוואב בת ה-32 נולדה עם מצב רפואי נדיר. בגיל 12 נאמר לה שיש לה שני איברי מין ורבייה וככל הנראה שלא תוכל ללדת. לאחר כשלונות רבים להרות, קריסטה ובעלה קורטני בן ה-33, כבר אבדו תקווה שאי פעם יוכלו להביא ילדים לעולם. הרופא של קריסטה אמר לה שככל הנראה תהיה עקרה אבל להפתעתו ולהפתעתה - היא גילתה שהיא בחודש חמישי.

 

"שנים שאני ובעלי בוכים על המצב ומתפללים לילד. התאכזבנו כל כך הרבה פעמים". אמרה קריסטה, שהצליחה להרות בנס והיא מצפה לתינוקת שגדלה ברחמה השמאלית.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

זה מה שתעשו היום כדי להיפטר מהבטן אחרי החג

זהירות השמנה: 8 מאכלים שגורמים לכם להיות רעבים

 

קריסטה מוושינגטון סטייט, אובחנה עם המצב הנדיר כשהייתה רק בת 12, ולמרות המודעות שיש לה שני איברי רחם ושני איברי צוואר הרחם, רק כשהגיעה לגיל 30, היא גילתה שיש לה גם שתי ואגינות. "תמיד הרגשתי את זה שהאיברים נפרדים במהלך יחסי המין, אבל הייתי בטוחה שמדובר בהרגשה נורמלית שיש לכל אישה ושכל אישה בנויה כך".

 

הייתה בטוחה שכל הנשים מרגישות כך דיילי

אחרי שנים בהם חלמו הזוג על תינוק ויותר מדי בדיקות הריון שליליות הם הגיעו למצב של ייאוש וחוסר תקווה. "בדצמבר האחרון הבחנתי שאני עולה במשקל אבל אחרי כל כך הרבה בדיקות שליליות, בעלי ואני היינו בטוחים שעוד בדיקה תהיה רק בזבוז של כסף אבל בסופו של דבר עשינו את הבדיקה והיא הייתה חיובית. נשכבתי על הרצפה ובכיתי מאושר. זה היה הלם גדול במיוחד עבור בעלי", סיפרה קריסטה המאושרת והוסיפה: "בגיל 20 פגשתי את בעלי ואמרתי לו שאני לא יכולה ללדת ילדים, אז כל הזמן הזה שהיינו ביחד, לא השתמשנו באמצעי הגנה".

 

הייתה בטוחה שהיא עקרה דיילי

הרופאים עדיין מנסים להבין כיצד קרה הנס, ובמיוחד לאור העובדה שהשחלה שתפקדה היתה בצד ימין וההריון השתרש בצד שמאל.

 

קריסטה מספרת שהמצב הרפואי השפיע על הביטחון העצמי שלה. "סקס הוא דבר רגיש עבור אישה וזה מאוד השפיע על הביטחון העצמי שלי, אבל היום אני ובעלי מתבדחים על זה כל הזמן. אני מקבלת הרבה הערות גסות על הואגינה שלי, אבל החולשה החלשה שלי באמת היא הפוריות שלי. רוב הנשים שילדו עם מצב זה, יולדות בניתוח קיסרי, אבל קריסטה מקווה ללידה טבעית.

 

"בגלל שתי הואגינות שלי, התינוק יצטרך לרדת במורד הנרתיק השמאלי שלי ויש פחד שהוא ייתקע כי הוא קטן בהרבה מהנרתיק השני". קריסטה מקווה שלידת התינוק שלה ייתן תקווה לנשים אחרות הסובלות מאותה תופעה. "יש ניסים".

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10