אופנה ולייף סטייל
הדיאטה של קים קרדשיאן מטריפה את המעריצים
קים קרדשיאן יצאה לבלות במסעדה באל איי עם טופ קטנטן שחושף בטן רזה ושרירית ומכנסי טיץ צמודים שמציגים גזרה רזה מאי פעם, הדרך בה היא רזתה הרגיזה כמה גולשים
הדיאטה של קים קרדשיאן מכעיסה את המעריצים מירור

כוכבת הטראש הכי מעניינת בעולם, בילתה אמש במסעדה באל איי, וחשפה שרירי בטן מעוררי קנאה וגוף רזה וחטוב להפליא ממה שאנחנו רגילים לראות אצלה.

 

קים קרדשיאן כל כך התלהבה מגזרתה החדשה שהרגישה צורך לחשוף אותה עם טופ צמוד ומכנסי עור דבקים לנשמה, רק כדי שתבחינו בכך. ואם זה לא מספיק - היא סיפרה לעולם איך היא עשתה את זה - וזה הרגיז לא מעט גולשים ומעריצים.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

הבלוגרית שהחליטה לא לגלח את שיערות בית השחי והרגליים במשך שנה

"שנאתי להיות רזה": אכלה צ'יפס, פיצות ועוגות כדי להיראות כך

 

אז אנחנו בטוחים שהקרדשיאן מצוידת בתפריט דיאטה עם דיאטנית צמודה ומאמן כושר אישי, אבל את הרזון החדש שלה היא קיבלה דווקא בגלל מחלת השפעת ממנה סבלה.

 

קים צייצה בחשבון הטוויטר שלה: "שפעת יכולה להיות דיאטה מדהימה" והוסיפה האשטאג של 6 פאונד, שזה כמעט 3 קילוגרמים.

 

אל תנסו את זה בבית מירור

הגולשים לא אהבו את זה שקים מעודדת את הרזון בעזרת חולי, ומיד מיהרו להגיב עם תגובות כמו: "אנשים מתים משפעת קים, זאת לא דיאטה". או "קים מנסה להכניס לאופנה את השפעת", כתב גולש אחר.

 

קים הבינה שאולי עשתה משהו לא נכון ומיהרה להגיב: "אומייגד, זו הייתה בדיחה, כולם יודעים שזאת לא דיאטה, זאת מחלה. אלוהים, אנחנו לא יכולים להגיד שום דבר יותר". כן, כשאת קים קרדשיאן את לא יכולה לומר הכל. אל תנסו את זה בבית.

 

העיקר שהיא בריאה עכשיו מירור
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10