תוכניות ערוץ 10
בואו לאמץ בעל חיים
מחפשים כלב שובב חובב ליטופים? או אולי אתם מוכנים לעלות את הבטחון לחתלתולה מתוקה וחששנית? וופל, מטילדה שננטשה ועוד רבים אחרים מחכים למשפחה אוהבת, שתאמץ אותם
שאטרסטוק

אם החלטתם לאמץ כלב או חתול, באגודת צער בעלי חיים בישראל יעשו הכול על מנת שהאימוץ יצליח. כולנו רוצים בית חם, טוב ואחראי לבעלי החיים לכל חייהם. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיעה להם אהבה גדולה. לאגודה ניסיון של עשרות שנים במסירת כלבים וחתולים לאימוץ, ובעקבות הידע הרב שנצבר במקום נבנה תהליך מוסדר של אימוץ אחראי - אימוץ שמתחיל בהחלטה מודעת ולא נובע מהתלהבות רגעית או כדי לספק את רצון הילדים, התחייבות רצינית הכוללת ידע של המאמצים לגבי בעל החיים וכוונה אמיתית לגדל אותו לאורך כל חייו. מחכים לכם.

 

 

ואלרי היא רועה גרמנית מעורבת בצבע שחור-חום בת 7 חודשים, מלאה באנרגיות ושובבות. הרועה גרמני נחשב לגזע כלבים קל לאילוף, עקב נאמנותו הגבוהה לבעליו. עובדה זו, בנוסף לגופו החסון ולחוכמתו פתחה בפניו את הדרך לעבודות משטרה, צבא, חילוץ והצלה ואף ככלב נחייה לעיוורים. ואלרי היא גורה מקסימה, שמחכה למישהו רציני שיכניס קצת סדר ומשמעת לחייה ויוציא אותה לטיולים ארוכים, השתובבויות בכיף וים של ליטופים.

 

יחצ

מוקה היא חתולה מעורבת בצבע אפור מנומר בת 5 חודשים, קצת חששנית וחסרת ביטחון. חתולה מתוקה שהגיעה עם אגן שבור וכעת, לאחר טיפול והחלמה, היא מוכנה להתחלה חדשה. היא חתולה מדהימה בחוכמתה, תעניק מלא חום ואהבה למי שיאמץ אותה. בעלת פרווה קצרה, נוחה מאוד לגידול בבית ויכולה להתאים למשפחה שזו החתולה הראשונה שלהם.

 

יחצ

וופל הוא כלב פינצ'ר מעורב בצבע חום בן 5 חודשים, אנרגטי וחברותי. גור מתוק, קופצני ושובב עם חיוך תמידי והמון שמחת חיים. הוא עדיין זקוק לחינוך לצרכים ומעט משמעת ויישאר קטן פיסית. הוא כלבלב עם המון נשמה, מתאים מאוד לילדים, אך רצוי שהמשפחה שתאמץ אותו תהייה עם סבלנות בגידול גורים ושתשקיע בחינוך ובאילוף. כדאי להצטייד בספר חינוך טוב לכלבים או ביועץ להתנהגות ויחד עם הילדים, ממש כל המשפחה, לעבוד יחד וליהנות כולם מהחינוך והטיפוח של וופל המקסים.

 

יחצ

בובה היא חתולה מעורבת בצבע לבן בת 4 חודשים, סקרנית וחברותית. גורה מקסימה שתשמח כל משפחה, רוצה כבר לשחק ולחקור את הבית החדש שלה. מתאימה מאוד לבית שאוהב חתולים קטנים שמשחקים ומשתוללים. בובה, כמו כל החתולים, זקוקה ליציבות משפחתית, לליטופים ופינוקים, לסירוקים והברשות פרווה, ואת זה אפשר ורצוי ללמד את הילדים. ילדים וחתולים שגדלים יחד זה דבר נפלא.

 

 

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553* . שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00 אתר: www.spca.co.il

 

יחצ
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10