סלבס
הסיפור שאינו נגמר: הגרוש של שירה בצלאל תובע אותה על לשון הרע
מזימות ותככים פרק ב': אורן בן אלישע, הגרוש של שירה בצלאל ממאסטר שף, הגיש תביעה נגדה על לשון הרע

הדרמות של ברוק ורידג' פורסטר מהיפים והאמיצים הן מינוריות לעומת הדרמה המציאותית, שמתרחשת מתחת לאף שלנו. לפני כמה חודשים, הסיפור הזה אפילו לא נחשב למוכר במיוחד, אבל ההיסטריה סביבו מצד הקוראים, הפכה את בני הזוג שירה בצלאל ממאסטר שף והאקס אורן בן אלישע לסיפור הכי חם בביצה, שמעניין יותר אם להיות כנים, מבטן ההיריון של בר רפאלי.

 

אז מה היה לנו כאן?

לפני כשבועיים נודע לנו, ששירה בצלאל ממאסטר שף, הגישה בקשה לגירושין לאחר 3 חודשי נישואין, מבעלה אורן בן אלישע. הרקע לגירושיהם של השניים אפוף סיפורים מתחום הפלילים. בצלאל הגישה נגד בעלה לשעבר תלונה במשטרה על אלימות כלפיה, והוצא נגדו צו הרחקה. אולם התלונה התבררה בדיעבד כתלונת שווא, מה שהוביל לסגירת התיק.


כמה עלתה החתונה של שירה בצלאל?

מזל טוב: שירה בצלאל התחתנה

 

בן אלישע, מנגד, הגיש במשטרת רחובות תלונה על כך שבצלאל שדדה אותו. לדבריו, בעת ששהה מחוץ לביתם, גנבה בצלאל רהיטים מהדירה, וכמו כן גם תכשיטים ואפילו את הג'יפ. הוא חזר אחרי תום צו ההרחקה לבית ריק. מהלך הדברים הוביל לפרידתו של הזוג, שרק בפברואר חגג בחתונה נוצצת.

 

הסיפור לא הסתיים בכך והיום (שלישי) נודע לנו כי, בן אלישע הגיש באמצעות עורך דינו, בנימין מלכא, תביעת לשון הרע בסכום של 146,000 ש"ח נגד שירה וזאת בגין הפרסומים ולפיהם לווה כספים מהשוק האפור ועל כך שהיא ראתה כביכול גובים מהשוק האפור מגיעים אליהם הביתה.

 

את תגובתה של עורכת הדין של בצלאל, אליה פנינו, טרם קיבלנו. לכשתגיע התגובה, נפרסמה.

 

שירה בצלאל ואורן אלישע ביום חתונתם פאביאן קולדורף
שירה בצלאל יוקרתית אינסטגרם
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10