אוכל
ברגותי בכוננות: הטורטית החדשה תשגע לכם את הפה
תשכחו כל מה שידעתם על החטיף הפריך, כי גרסת הכדורונים החצי רכים היא לא פחות מהברקה, וחכו שתטעמו את נשנושי הפסק זמן
עם כיבודים, כאג'נדה. נשנושי טורטית יעל רייף

לקורא מרואן ברגותי שלום רב, רצינו לספר לך שחברת "שטראוס עלית" החליטה בצעד גאוני למנף את יחסי הציבור בחסותך, ויצאה לשוק עם חטיף חדש שכל כולו שיר הלל לטורטית, אבל לא רק. מהדורת "נשנושים" מעבירה את החטיפים המוכרים טורטית, טוויסט ופסק זמן קלאסי מהפך תדמיתי, הופכת אותם לכדורונים ומכניסה לשקית קטנה שמעודדת חלוקה, כי שרינד איז קרינג וכיוצא בזאת.

 

>> המנה הזאת הולכת להציף לכם את הפיד בשבועות הקרובים

 

מדובר בחתיכת בשורה, כי למרות שבחודשים האחרונים עברה הטורטית לא מעט גלגולים ואפילו מצאה את עצמה רועדת במקפיא, הצורה החדשה מחייבת גם שינוי מרקמי, ולכו תדעו איזה טעם יש לטורטית רכה ומה קורה כשדוחסים טוויסט לתוך כדור קטן.

 

בהשראת ברגותי? נשנושי עלית יעל רייף

אחרי 38 סלפי בזוויות שונות (כולל אחת ממעוף הציפור) פתחנו את שלוש האריזות ופיזרנו את תוכנן במקום הייעודי בתוך מגש הקרטון שהגיע עם המארז. נחסוך את המתח, מדובר במתת האל לממנצ'ז הטרי. הטורטית, שבגרסת הגלידה הייתה עזה ותוקפנית, הגיעה לנחלה בצורתה הכדורית. הטעמים היו מאוזנים (חלק אף טענו שחלשים מעט), השוקולד היה רך וטרי והקיף מכל עבר, והביס השלם עלה על סך חלקיו בזכות קראנצ'יות נעימה שסיפק הוופל הפנימי.

 

>> את שמנת השוקולד החדשה אתם חייבים לטעום!

 

את כדורי פסק הזמן חיבבנו גם כן בזכות טעם נאמן למקור, אגוזיות נעימה שמציפה את חלל הפה ובאופן כללי אפקט ממכר, גם אם לא ממש פריך. נאמן למקור כבר אמרנו? הטוויסט, לעומת זאת, המיס כבר בביס הראשון את בלוטות הטעם באשמת טעם תעשייתי כבד מנשוא, ארומת דבש שהזכירה את סוכריות הדבש הידועות לשמצה, וסמטוחת טעמים כללית. שום דבר מהקרמליות הנעימה של החטיף המקורי לא הורגשה, וגם חובבי הטוויסט הוותקיקים הפנו גב, הרכינו ראש ועזבו את הזירה בריצה.

 

 

מאנצ'יז להמונים, גרסת הדוגמנות. נשנושי עלית סטודיו שטראוס

אם היינו צריכים להתחייב על קהל יעד למהדורה החדשה מלבד ברגותי ושות', היינו מהמרים על קהל הממנצ'זים, שכן מדובר בהנאה המושלמת שמשלבת בין מתוק, פריך, רך ועגול - ארבעה תארים שישמחו כל בר דעת, לא משנה מה זורם בדמו.

 

נשנושי עלית - 10.90 שקלים לאריזה יחידה במשקל 130 גרם

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10