אוכל
האפליקציה שתהפוך את הלילה הלבן לקצת פחות צפוף
אוהבים אוכל אבל גם אמנות, ולא יכולים לוותר על הופעה חיה? הכירו את האפליקציה הישראלית שמשנה את חוקי המשחק. וגם: שוק אוכל עולם לובש לבן

כמיטב המסורת האורבנית-קפיטליסטית, גם השנה יתקיימו אירועי לילה לבן ברחבי תל אביב, עם הופעות חיות, מייצגים, סיורים, אירועי אוכל ואין ספור מסעדות, שיציעו מנות חגיגיות, מבצעים ודילים אלכוהוליים, שיעזרו לסיים את הלילה במצב רוח אקסטרה טוב.

 

>> מבצעי אוכל שווים בלילה לבן 2017

 

אתם יכולים לשוטט ברחוב ולחפש את האטרקציה הבאה, ואתם יכולים להיעזר באלוהי הטכנולוגיה ולהוריד את אפליקציית "סייד קיקס", שמספקת מסלולי שיטוט רגליים ובונה טיול לפי נושאים והעדפות. האפליקצייה הישראלית, שתומכת בשמונה שפות, כולל עברית, אנגלית, רוסית וצרפתית, מאפשרת לטייל ברחבי העיר לפי מפה המחולקת לתחומים שונים - מאמנות ועד קולינריה.

 

טעם משוגע, במובן הטוב של המילה. סלט רחוב רג'יסטאני בדוכן איצ'יקדנה יעל רייף

אחת מתחנות החובה עבור פודיסטים וגרגרנים היא שוק אוכל עולם אלטרנטיבי, המתקיים בדרום תל אביב והוקם במטרה לההיא לחך הישראלי אוכל רחוב ממדינות שונות בתצורתו הנאמנה למקור. במהלך הלילה הלבן יפעלו במתחם השוק קרוב ל-20 דוכנים מצ'ילה, קולומביה, יפן, דרום אפריקה ועוד. בין המנות: ראמן בורגר, שבו הלחמנייה מוחלפת בנודלס פריכים, באני צ'או - אוכל רחוב דרום אפריקאי המורכב מלחמניית חלה במילוי תבשיל בשרי או צמחוני מתובל, וגם סוגי סביצ'ה שונים בחסות הדוכן הפרואני. במהלך הלילה הלבן כל המנות ימכרו ב-10-30 שקלים ומהלך הערב תתקיים הופעה מוזיקלית של ההרכב Maya tri, שיבצע מוזיקה הודית קלאסית ועממית.

 

שוק אוכל עולם - מתחם הרציפים,  רחוב סלומון 10, תל אביב

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10