אוכל
הביסלי החדש מנסה להיות משהו שהוא לא. האם זה טעים?
הוא מזכיר את הטעם הנוסטלגי שאין אחד שלא אהב בילדותו, אבל מגובה בטעם נוסף ובמרקם מאתגר. האם השילוב הזה עובד, ומה הבעיה בשם הנבחר?
שעטנז טעמים. ביסלי טאקו יעל רייף

נתחיל בבשורות המרעישות, יש ביסלי חדש בשוק, בטעם חדש, צורה חדשה ומראה חדש. הוא מכונה "ביסלי קיץ", מגיע באריזה אדומה-כתומה-צהובה וצורתו היא יציר כלאיים של ביסלי ברביקיו ובצל, קרי צינור קצר יחסית, עבה וגס מרקם. ומה הטעם, אתם שואלים וכוססים ציפורניים? גם אנחנו.

 

>> 7 ארוחות בוקר מומלצות מול הים

 

על האריזה כתוב טאקו, אבל איזה טעם יש לטאקו בעצם? טאקו הוא הרי טורטיית תירס שאפשר למלא בכל מה שרוצים - ממנות דג קאריביות ועד לבשר בבישול ארוך בתיבול ברביקיו, אז האם מדובר למעשה בביסלי בטעם טורטיה נייטרלית או שמא בטעם פריסטייל שנתון לכמה פרשנויות? לנו הפתרונים.

 

שחקן חדש במגרש. ביסלי טאקו יעל רייף

כך או כך, לביסלי החדש של אסם, שמרים הרמות רבות של ציפייה ולו רק בגלל המסתוריות האופפת את השם "טאקו", יש טעם של ביסלי פיצה שהתחתן עם ביסלי בצל. למעשה, לו הכסף שלנו היה שווה משהו, היינו מהמרים על הרכב מובהק של 70% ביסלי פיצה ו-30% ביסלי בצל. הטעם השולט הוא כמון עמוק, בדיוק כמו בביסלי פיצה (שהדמיון בינו לבין פיצה בחיים האמיתיים מקרי בהחלט), ואז מגיעה שומיות עדינה המוכרת מביסלי בצל והמרקם העבה שובר השיניים, שאנחנו כל כך אוהבים.

 

>> לא תאמינו בתוך איזה מאפה מגישים כאן את הפלאפל

 

התחושה העיקרית בתום הביס היא "נוסטלגיה בריח שעטנז", אבל טאקו, טורטיה או סממן קולינרי מקסיקני אחר אין כאן בכלל. שום טעם מעושן, מתיקות קלויה או אפילו נגיעת תירס שהייתה הופכת את ההיקש הלוגי למוצק יותר. האם התאכזבנו קשות מהחטיף האהוב ששיקר לנו בפנים? אולי. האם אנחנו מאוד החלטיים בעניין? לא ממש. האם נתחוב את האצבעות לתוך צלחת הכיבודים במסיבת הכיתה הבאה? אולי. בכל זאת, חלשי אופי אנחנו וסאקרים של מרקמים פריכים.

 

ביסלי טאקו של אסם, 4-4.50 שקלים לאריזה בת 60 גרם, להשיג ברשתות השיווק

 

>> מלא מוצרים חדשים יצאו לשוק, אבל האם הם שווים את הכסף שלכם? בדקנו

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10