אופנה ולייף סטייל
כוכבת הפורנו הישראלית לילה סין עם טיפים לסקס
לילה סין, כוכבת הפורנו הישראלית, טוענת שאין לנשים סיבה להתבייש בגופן וזה הכוח שלנו כנשים. מה הישראליות צריכות ללמוד ממנה על סקס?

"בגלל שבאתי מבית חרדי, תמיד הייתי צריכה להסתיר את הגוף שלי והרגשתי שאני רוצה להיות אמיתית עם עצמי. אני אוהבת לראות את עצמי במראה", אומרת בביטחון לילה סין, אחת מכוכבות הפורנו המצליחות בעולם, שגדלה ברמת גן בבית חרדי והיום היא מקדמת העצמה נשית דרך סרטי הפורנו.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

6 דברים מפתיעים שיקרו לכם אם תשנו בעירום

לילה סין טוענת שתהיה אימא הכי טובה בעולם: "בעלי חולה עליי"

 

עוד טוענת סין, שמה שסקסי בנשים זה להאמין בעצמך ולהבין שאם נולדת את קרוב לוודאי שאת מדהימה, טיפ חשוב לכל אותן נשים ישראליות המתביישות בגופן או מרגישות חסרות ביטחון עם עצמן. "אין שלמות, אני לא שלמה, יש לי הרבה חוסר שלמות אבל זה מה שגורם לשלמות, שאת אוהבת את עצמך כמו שאת".

 

 

"אין שלמות, אני לא שלמה" אינסטגרם

ואם תהיתן מה כוכבת פורנו מנוסה אוהבת אצל גברים אז אולי תופתעו מתשובתה של סין הנשואה. "אני אוהבת גברים שהם מאוד כנים, שהם אומרים לי בדיוק מה שהם חושבים עלי, אני חושבת שגברים מנומסים זה מאוד מושך, כשגבר מתייחס אלייך כמו מלכה. אני לא אוהבת גברים שמנסים להיות מי שהם לא. דבר איתי תכלס, תגיד לי מה אתה אוהב, אני אומר לך מה אני אוהבת. תהיה פשוט. אני פשוטה".

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10