אוכל
חוויית משתמש: מה קורה כשמנסים להפוך מילקי לנוזל?
אחרי צ'ילי, שוקולד מריר ואפילו קרמל מלוח, ממציא את עצמו מעדן החלב מחדש, והפעם בתור משקה. האם המאמץ שווה את מה שקורה רגע אחרי שלוקחים שלוק?
עדיף להישאר עם המילקי הטוב והמוכר. מילקי שוט יעל רייף

בניגוד לפרסומת המצוינת של רועי כפרי, מדובר במוצר מקרטע למדי, ולא רק בגלל המרקם בעייתי. גם הטעם, שילוב של מתיקות סינטתית עזה, רמז למשהו שאולי מזכיר שוקולד, וגם המון טעם לוואי, לא מעורר חשק לשלוק נוסף גם אם אתם ממש מתים על שוקו או נמצאים בעיצומו של התקף מאנץ'.

 

וחוץ מזה, אין שום דבר מגניב או מרענן ביניקת נוזל סמיך מבקבוק קטן וסגול, אלא אם כן מדובר במשהו שנועד לפתות דרדקים. ואם באמת כך הדבר - עם כזאת כמות סוכר, קחו בחשבון שתצטרכו לקלף אותם מהמנורה, אנרגטיים ועירניים למשך חודשים.

 

מילקי שוט - 17.90 שקלים למארז של שישה בקבוקים, כל אחד מכיל 130 מ"ל. להשיג ברשתות השיווק.

 

טעמנו: מילקי שוט של שטראוס


בכל כמה חודשים אוהבים האנשים שמאחורי "מילקי" להמציא מחדש את מעדן החלב הכי ישראלי שיש. בפעם האחרונה היה זה מילקי עם צ'ילי, לפני כן מילקי מוס, שוקולד מריר, ים קצפת ועוד עשרות גרסאות שמזכירות את הגרסה המקורית רק ממעוף הציפור. החידוש האחרון מבית "שטראוס" הוא מילקי SHOT, גרסת נוספת למעדו, שאפשר לאכול ללא כפית, כלומר לגמוע או לשתות, תלוי איך אתם מתמודדים עם רמת סמיכות ששלבת לעיסה ושתייה.

 

>> האם הכריות החדשות ראויות להיקרא "דגני בוקר"?

 

המילקי שוט, אותו מעדן שוקולד שמנת שנדחס בצורתו החצי נוזלית לתוך בקבוק סגול קטן וילדותי, נועד, על פי המפרט הטכני, לספק את אותה הנאה שמספקת אכילת המעדן המסורתי, רק בצורת שוט. עכשיו, לכו תכניסו קרם שוקולד סמיך מכוסה בהר קצפת יציבה לתוך בקבוקון כזה קטן מבלי לאבד את אפקט ההנאה. סליחה מראש על הספוילר, אבל פשוט אי אפשר.

 

גמדים למבוגרים? מילקי שוט סטודיו שטראוס


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10