אופנה ולייף סטייל
כוכבת הפלייבוי חושפת את ההתמודדות עם הפרעות האכילה שלה
כוכבת הפלייבוי שרה האריס מעלה פוסט נוגע לחשבון האינסטגרם שלה ובו היא חושפת את ההתמודדות עם ההפרעת אכילה שלה:"שנאתי את איך שנראיתי"
כוכבת הפלייבוי חושפת את ההתמודדות עם הפרעות האכילה שלה אינסטגרם

"הסתכלתי במראה ושנאתי את מה שראיתי", מודה דוגמנית הפלייבוי שרה האריס בת ה-23 שחושפת את המאבק שלה בדימוי הגוף של וההתמודדות שלה עם הפרעות האכילה שסבלה מהן בעבר למרות ששקלה פחות. היום כשהיא שוקלת כ-7 קילוגרמים יותר, היא למדה לאהוב את גופה שוב. שרה מניו זילנד סיפרה שראתה אישה שמנה במראה ושהייתה מפחדת רק מלהריח פחמימות.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

התפרסמה בגלל הישבן. מה הסוד שלה?

אחת ולתמיד: כמה פעמים בשבוע מומלץ להתאמן?

 

"הייתי חסרת ביטחון ופרנואידית", כתבה בפוסט ארוך ונוגע בחשבון האינסטגרם שלה שכולל 1.5 מליון עוקבים לצד תמונה שבצדה הימני תמונה עדכנית ומוצלחת שלה, שם כתוב ששוקלת 63 קילוגרמים, ובצדה השמאלי תמונה ישנה שלה, בה היא שוקלת 7 קילוגרמים פחות, אבל לא מאושרת, עם אורח חיים לא בריא ומלא רגשות אשם.

 

אוהבת את עצמה היום יותר אינסטגרם

"באמת חשבתי שאני שמנה", כתבה כוכבת הפלייבוי ששקלה בסך הכל 49 קילוגרמים לפני השינוי. "אם הייתי אוכלת חצי חטיף שוקולד, הייתי רצה אל חדר האמבטיה ומכריחה את עצמי להיות חולה. זה הגיע מחוסר הביטחון שלי ומזה שנהגו לקרוא לי שמנה ולכנות אותי בשמות או לתפוס אותי ב"ידיות האהבה".

 

אחרי תקופה של התמודדות עם משקעי העבר שלה, האריס החלה להתאמן בחדר כושר ולאכול יותר ולחבב את הגוף שלה, אבל לא במאה אחוז. "עליתי למשרל 56 קילוגרמים למרות שעדיין כל הזמן עברתי דיאטות אופנתיות שגרמו לי לרדת על מאפינס שוקולד בסופו של דבר ולעלות ולרדת במשקל. הייתי עושה 5 פעמים בשבוע אימוני אירובי ולא הבנתי שיש קשר לתזונה.

 

האריס היום. מתאמנת ובריאה אינסטגרם

היום האריס שוקלת 63 קילוגרמים, היא מעידה על עצמה שהיא שמחה ובריאה, היא משלבת בין אימוני אירובי למשקולות ואוכלת תפריט מאוזן. עוד מוסיפה הדוגמנית כי יש לה בן זוג תומך ואוהב שאומר לה כל יום שהיא יפה ואף פעם הוא לא אומר לה מה לאכול ומה לא. "אני מקבלת כל כך הרבה הודעות על בני זוג שאומרים לבנות זוגן מה לאכול ומה לא, או לא נותנים להן לאכול קינוח וזה מעציב אותי", כותבת ומפצירה בנשים לזרוק גברים שמתנהגים ככה.

 

יש לה בן זוג תומך אינסטגרם

שרה כותבת שהיא אסירת תודה על כך שהצליחה להתמודד עם דימוי הגוף שלה בשנה האחרונה. "כן, זה לקח לי שנה שלמה לעבוד על חוסר הביטחון שלי". הודתה. "לפעמים אתה צריך רק בן אדם אחד שתומך בך כדי לשנות את דעתך ולהראות לך את הדרך". המשיכה. "זה באמת שווה את זה", כתבה והוסיפה כי אם תצליח להשפיע אפילו על אדם אחד, היא תהיה שמחה.

 

 


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10