אופנה ולייף סטייל
אכל מגש פיצה בכל יום במשך שנה. ככה הוא נראה לפני ואחרי
בריאן נורת'ראפ הכריז על אתגר הפיצה שלו בדיוק לפני שנה, בה התחייב לאכול מגש של פיצה מדי יום במשך 365 ימים. לא תאמינו איך הוא נראה אחרי שנה שלמה של זלילות פיצה וזה יפתיע אתכם

אחרי אתגר המקדונלדס של מורגן ספרלוק, שאכל במשך חודש שלם המבורגרים בכל יום, והוכיח כי מדובר במאכלים שפוגעים בכבד ובבריאות שלנו, מגיע בריאן נורת'ראפ מניו ג'רזי שמעלה את הרף ומנסה להוכיח את ההיפך כשהוא מתחייב לאכול בכל יום מגש של פיצה במשך שנה.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

טרנד הריצה סוחף את העולם בגלל הסיבות האלו

ככה תגרמו לילדים לעשות ספורט בחופש הגדול

 

בריאן טוען שבעזרת אימונים קפדניים, ניתן לאכול מה שאתם רוצים ואפילו לרדת במשקל. נורת'ראפ תיעד את עצמו אוכל מגשי פיצה מדי יום והפלא ופלא - משקלו אף צנח וגופו התחטב בזכות אימוני הכושר שלו שכוללים 4 אימוני כוח שבועיים ופעם בשבוע פעילות אירובית של 30 דקות. במהלך האתגר טוען בריאן שנהג לבצע בדיקות תקופתיות שיצאו תקינות כולל מדדי המלח והכולסטרול שבגופו.

 

בריאן מממש את ההבטחה. כל יום פיצה אינסטגרם

בריאן משווה את עצמו לשחיין מייקל פלפס שהפך לספורטאי הכי גדול בזכות תזונה עתירת שומן ומעולם לא חסך מעצמו פיצות וג'אנק שחשק בהם. עם זאת, הוא אחד מהספורטאים החטובים והחזקים. אתגר הפיצה של בריאן שנקרא "PIZZAPOCALYPSE", ניסה והצליח להוכיח שבעזרת ספורט אפשר לרדת במשקל גם אם אוכלים מגש פיצה ביום. בכל מקרה, אל תנסו את זה בבית ללא היוועצות ברופא ותזונאי קליני ובטח שלא מומלץ לנסות את זה מבלי פעילות ספורטיבית.

 

אחרי התהליך אינסטגרם
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10