אופנה ולייף סטייל
היי אספרגוס: קיילה איטסינס חושפת טריקים להורדת הנפיחות בבטן
מאמנת הכושר המפורסמת מאוסטרליה קיילה איטסינס, טוענת שכדי להוריד את הנפיחות בבטן אתם צריכים לאכול אספרגוס לארוחת בוקר, לצרוך ג'ינג'ר ולקחת פרוביוטיקה
קיילה איטסינס אינסטגרם

בעיצומו של הקיץ ורגע לפני החגים, כדאי לכם לקרוא את הטיפים שפירסמה גורו הכושר קיילה איטסינס בת ה-26, עם מעל 7 מליון עוקבים באינסטגרם ובעלת אפליקציית הכושר המצליחה שמצליחה לחטב נשים רבות מסביב לעולם.

 

איטסינס היא מאמנת כושר חטובה, אשת עסקים ובלוגרית כושר נחשקת, כשהמתאמנים שלה מצפים בקוצר רוח לכל טיפ חדש שהיא ממליצה כדי לאמץ. כעת היא משתפת עצות לשמירה על המשקל לפני החגים ודרכים לשמור על בטן שטוחה גם כשארוחות גדולות מלפנינו.

 

ג'ינג'ר

השורש עם הטעם העוצמתי עשוי להשטיח את הבטן, טוענת קיילה ומאמינה שיש לרכוש ג'ינג'ר טרי ולצרוך אותו מדי יום בתה בכוס מים חמים עם לימון טרי או מעט דבש כדי לדלל קצת את הטעם העז למי שלא רגיל ואם אתם רוצים, תמיד תוכלו להכניס אותו לשייקים ולמיצים.

 

ג'ינג'ר - לא רק לחולים Fotolia.com

התרחקו ממלח

רבים מאיתנו שומרים על דיאטה קפדנית ולא מבינים למה הבטן שלנו נשארת נפוחה, אז לפני שאתם מתייאשים, נסו להוריד את כמויות המלח שהורגלתם אליהם. קיילה טוענת שאם אתם מרגישים נפוחים, עליכם להתרחק ממלח לגמרי. "מלח עלול לגרום לגוף שלך לאגור מים ולתת לך הרגשה נפוחה". כתבה. בנוסף, מציעה קיילה להוריד גם מזונות מעובדים וחטיפים שמכילים בתוכם כמויות גדולות של מלח.

 

ביי מלח אינסטגרם

פרוביוטיקה

קיילה ממליצה על תוסף פרוביוטיקה שעוזר לאיזון החיידקים הטובים והרעים במעיים שלנו ובכך להוריד את הנפיחות המעיקה בבטן. אפשר גם להשיג את החיידקים האלו מהמזון כמו מיוגורט טבעי (ללא סוכר וטעמים - אל תתפתו), מכרוב כבוש ומאכלים כבושים אחרים.

 

מוסיפים אספרגוס

"אספרגוס עשיר באשלגן שעשוי לעזור לווסת את מאזן הנוזלים בגוף", טוענת המאמנת שממליצה לשלב את האספרגוס בכמה שיותר ארוחות ביום החל מהבוקר בשילוב החביתה והסלט. עוד טוענת הגורו, שוויתור על ארוחות עלולות לגרום לבטן שלכם להתנפח ולירידה של רמות הסוכר בדם שתוביל לרעב מוגזם, לכן אסור לכם להגיע למצב של רעב.


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10