אופנה ולייף סטייל
ביי חצ'קונים: איפרה את עצמה בחצי פנים כדי שתראו את ההבדל
טרנד האיפור למחצה תפס תאוצה בשנים האחרונות בקרב הביוטיובריות שמעוניינות שתראו את ההבדל בין פנים מאופרות לחפות ממייק אפ. קבלו את קלי שמדגימה איך אפשר להעלים את החצ'קונים עם המוצרים הנכונים
איפרה את עצמה בחצי פנים כדי שתראו את ההבדל יו טיוב

אם לפני שנתיים איפור בחצי הפנים היה בשבילינו שוקיניג, היום אנחנו לגמרי מכירות את הטרנד שמאיים להישאר איתנו לעד, כדי לגרום לנו להבין מהו כוחו של האיפור. בכלל, מאז עידן האינסטוש, מוצרי האיפור הפכו להיות מאסט והם נחשקים מאי פעם. כעת קלי מקארן לקחה על עצמה את האתגר של איפור חצי פנים שיוכיח שאפשר אפילו להעלים פעונים טורדניים בעזרת 20 המוצרים המתאימים.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

לי לוי מורחת את הפרי הזה על הפנים שלה כדי להיראות ככה

היי אספרגוס: קיילה איטסינס חושפת טריקים להורדת הנפיחות בבטן

 

גם קלי כמו ביוטיובריות רבות שעשו את זה לפניה, טוענת שהיא יכולה להראות לנו איך איפור בחצי מהפנים עשוי לגרום לנו להיראות גלאם לעומת המראה הטבעי.

 

כדי להחליק את הפנים קלי משתמשת עם פריימר מתקן צבע עוד לפני הקונסילר והמייקאפ. אחר כך היא מטשטשת את הפגמים בעזרת קונסילר ופודרה וממזגת את צבע הפנים עם הצוואר.

 

את המראה הנקי והזוהר מסיימת קלי עם ברונזר, סומק, מסקרה ושפתונים. אז קלי היא ממש לא הראשונה שמעלה סרטוני מהפכים, אבל אפשר בהחלט להתרשם בכוחו של האיפור במקרה שלה ואולי ללמוד ממנה כמה טריקים. צפו בעוד כמה ממהפכי חצי הפנים המוצלחים שמצאנו.

 

ניקי דה ג'גר יו טיוב
איפור עדין אינסטגרם


לפני ואחרי יו טיוב
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10