אופנה ולייף סטייל
המהפך של ליהיא גרינר: בוטוקס ואיפור קבוע
ליהיא גרינר לא עוצרת באדום: אחרי שהשילה כ-20 קילוגרמים ממשקלה, הפכה לגורו בריאות ועצבנה כמה נשים בדרך, היא מתפנה לבוטוקסים ואיפורים קבועים. ככה היא נראית אחרי, ושמישהו ינסה לעצור אותה

השנה הזו היא ללא ספק שנת השינויים והמהפכים של ליהיא גרינר. רק בשנה האחרונה היא השילה כ-20 קילוגרם ממשקלה בעזרת מיקס דיאטות ששיתפה את העוקבים שלה ואימוני כושר מפרכים שכוללים את שיטת ה-Firebox שפיתח המאמן שלום סלטו, וכעת אחרי שהפכה לרזה ובריאה, היא מתפנה לבוטוקסים ואיפורים קבועים.

 

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

חלתה בסרטן השחלות עקב שימוש בטלק הזה
דנה זרמון משיקה קולקציית איפור מפתיעה

גרינר העלתה סרטון בו היא חושפת את הטיפולים האחרונים שעברה: זריקות בוטוקס במצח, בין הגבות ובצידי העיניים, אצל ד"ר לריסה ברק, ואיפור קבוע להדגשת העיניים והשפתיים שנראה לגמרי טבעי אצל ג'ואנה ארט, שהפך בשנים האחרונות לטרנד לוהט בקרב המפורסמות.

 

וכמה מילים על בוטוקס: הטיפול בבוטוקס יוצר הרפייה זמנית של שרירי ההבעה הקטנים בפנים למטרת אפקט החלקת הפנים באופן זמני, עליו יש לחזור שוב אחרי מספר חודשים, כאשר תלוי בחומר שמשתמשים בו.

 

בעזרת הבוטוקס, ניתן גם עצב את תווי הפנים באמצעות זריקות במקומות הנכונים. חשוב לדעת שהזרקת בוטוקס לחלק התחתון של הפרצוף, לא מתאימה לכל מבנה פנים והיא דורשת מיומנות מאד גבוהה של המטפל. בנוסף, אחד השימושים הבולטים בארץ הוא להגדלת השפתיים והרמתן. מחיר הטיפול משתנה מאזור לאיזור וכמות ויכול להגיע לכמה אלפי שקלים.

 

לפני - קמטוטי הבעה בצידי העיניים פרטי
אחרי - ביוש קמטוטים פרטי
לפני - קמט כעוס במצח פרטי
אחרי - אין לו זכר פרטי

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10