ספורט
קהת: עוד לא קיבלתי הזדמנות בליגה העונה
הקשר, מזרחי ודוס סנטוס לא יהיו בסגל חיפה מול עכו

מנהל מכבי חיפה, רפי אוסמו, שלח הבוקר (ראשון) את רשימת 18 השחקנים שיתלבשו למשחק מול הפועל עכו הערב ב-20:15 ומי שנותר מופתע מההחלטה להשאירו מחוץ לסגל היה אופיר מזרחי, שיחד עם רועי קהת, לא יתלבש למשחק. שחקן נוסף שלא ייכלל בסגל, אך בעקבות הרצון שלא לסכן אותו, הוא הבלם אליסון דוס סנטוס.

קהת כתב בחשבון האינסטגרם שלו: "עוד לא קיבלתי את ההזדמנויות שלי בליגה העונה. אני ממשיך בדרך שלי ובעבודה קשה והשקעה שהביאה אותי לאיפה שאני נמצא היום. בתור מקצוען, יש רגעים שצריך לקבל החלטות לא קלות של מאמן".

דוס סנטוס שוחח עם שי בן דוד, שאמור להחליפו בעמדת הבלם לצידו של דקל קינן, ואיחל לו בהצלחה. רמי גרשון עשוי לחזור לסגל רק למשחק הבא מול הפועל רעננה והוא לא יישב על הספסל של לוזון. המאמן חשב תחילה לפתוח עם עמרי בן הרוש כבלם ולהסיט את רז מאיר או בן דוד לעמדת המגן השמאלי, אבל בסוף החליט שבן הרוש ישחק בעמדה בה פתח מתחילת העונה.

"הם יעשו רק הגנה ואנחנו מודעים לזה", אמר אחד משחקני חיפה, "המטרה היא ברורה - להבקיע שער ראשון מהיר ואז המשחק ייפתח". סינטיהאו סלליך וניקיטה רוקאביצה, שכבשו בניצחון על הפועל ב"ש במחזור הקודם, לא יפתחו. על פי התרגולים בימים האחרונים, עושה רושם שקאיו וסטפנוס 'קלאוס' אתנסיאדיס יפתחו בהרכב התקפי מאוד, כשגם עומר דמארי ישחק על חשבון מזרחי. "יש לנו שחקנים מעולים גם על הספסל וזה כוח רציני", הסבירו במועדון.

לוזון ערך שיחה ארוכה ובעיקר טקטית עם השחקנים כדי לנסות ולהמשיך את המומנטום אחרי הניצחון על האלופה. בימים האחרונים סיפרו בצוות המקצועי שהמאמן החמיא לשחקנים על המשחק מול הפועל ב"ש ובעיקר על הלחץ של מובילי הכדור של היריבה וכך הוא מקווה שיקרה גם הערב.

הרכב מכבי חיפה (משוער): עמרי גלזר, ארנסט מאבוקה, דקל קינן, שי בן דוד (רז מאיר), עמרי בן הרוש, נטע לביא (גיאורגי קוסטדינוב), גל אלברמן, קאיו, גילי ורמוט, עומר דמארי, סטפנוס אתנסיאדיס.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10