ספורט
ארבייטמן וניניס בסגל מכבי פ"ת מול בית"ר
הרכש עשוי לערוך בכורה. לידור כהן: "הליגה עלולה לברוח"

שני שחקני הרכש המסקרנים של מכבי פתח תקווה, הקשר היווני סוטיריס ניניס והחלוץ שלומי ארבייטמן, עברו בבקרה ועשויים לערוך את הופעת הבכורה שלהם הערב (שני, 21:00, ישיר ב-5SPORT) מול בית"ר ירושלים במסגרת המשחק המרכזי של המחזור השלישי בליגת העל.

המאמן קובי רפואה צפוי לפתוח במערך של שלושה בלמים על מנת לנסות ולעצור את ההתקפה המהירה של בית"ר ירושלים. עומר דנינו, יוהאן מרסיאל ותומאס סיבוק יהיו שלושת הבלמים במרכז ההגנה.

לידור כהן, שהגיע למלאבסים מבית"ר, התייחס למפגש הפיקנטי: "היו לי שנתיים מאוד מוצלחות בבית"ר, הקבוצה הצליחה וגם אני. חשבתי שהגיע הזמן לחזור הביתה ואני שמח מאוד שאני פה. חשוב מאוד לקחת 3 נקודות כדי שהליגה לא תברח. אתן את הכל כדי שהמועדון יגיע לרמות הכי גבוהות ואני מקווה מאוד שננצח".

השחקן התייחס לסגל הקבוצה לעומת העונה שעברה: "עזבו הרבה שחקנים, אבל גם הגיעו הרבה שחקנים טובים. הם צריכים את הזמן שלהם להתחבר. ציפינו לפתיחה יותר טובה, אנחנו מצפים שהיכולת תהיה הרבה יותר מוצלחת במחזורים הבאים ומקווים לקחת את הנקודות - זה הכי חשוב".

"סגל השחקנים שלנו הוא מאוד חזק. יש לנו גם ספסל חזק, דבר שלא היה פה בשנים הקודמות. בעונה שעברה הסגל היה קצר. חיזקו את הקבוצה בעמדות הנכונות, אני חושב שניראה יותר טוב מהעונה שעברה. אנחנו צריכים לנצח את בית"ר כדי לעלות למעלה".

על חברו החדש שלומי ארבייטמן: "שלומי שחקן מוכח בליגת העל, המספרים שלו מדברים בעד עצמם - כמעט קרוב ל-100 שערים בליגת העל. אני חושב שהוא יוסיף לנו הרבה מחץ בהתקפה". על הרכש החדש ניניס הוסיף: "מדובר בשחקן מאוד מוכשר עם טכניקה מעולה. הוא יוסיף הרבה להתקפה ואנחנו שמחים ששחקן כזה בעל רזומה מגיע למועדון". כהן סיכם: "אנחנו שואפים לסיים מקום אחד יותר גבוה מהעונה שעברה".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10