אופנה ולייף סטייל
בדרך הטבע: מיזם חדש מאפשר שחייה בעירום בחופי ישראל
מיזם חדש של השחיין האולימפי גיא ברנע מאפשר שחייה בעירום, מבלי לחשוף איברים אינטימיים. איך זה עובד? צפו
שחייה בעירום, המיזם של גיא ברנע יח"צ -

 

מיזם חדש של השחיין האולימפי גיא ברנע, מאפשר לשחות בעירום, מבלי לחשוף איברים אינטימיים לעין כל. מדובר במלתחה צפה המאפשרת לאנשים להגיע לחוף כשהם לבושים, ולאחר הכניסה למים להפקיד את בגדי הים אצל מנהלת המלתחה לטובת שחייה בעירום. לפני החזרה לחוף אוספים את בגד הים כך שהטובלים בעירום יוכלו לצאת מהמים לבושים כמקובל בציבור.

 

"בעקבות צילומי סרטון הכלל שחייה בעירום הופתעתי מההנאה המשחררת שהחוויה הזאת סיפקה לכולם השונה לחלוטין מחווית השחייה עם בגדי ים," אומר ברנע. "בעקבות זאת החלטתי להקים את המיזם, להערכתי מדובר בפוטנציאל עסקי שלא מומש כראוי עד כה. אנשים רבים ישלמו על החוויה כפי שנוהגים לשלם על חוויות מהנות כצפייה בסרט או מסעדה."

 

 

שחייה בעירום, המיזם של גיא ברנע יח"צ

 

הנאה משחייה בעירום נפוצה כיום באזורים כפריים, שם פחות סביר להיתקל באורחים לא צפויים, וכעת היא עשויה להגיע גם אל העיר הגדולה. אירוע הטבילה בעירום שהוביל להקמת המיזם התרחש במסגרת צילומים של מותג בגדי הים לגברים Weekends at שהקים ברנע עם המעצבים רון נדל ודוב אדר.

 

לצורך הרצת הפרויקט בישראל ובערים תיירותיות מסביב לעולם הוקם קמפיין מימון המונים (לצפייה בעמוד הגיוס). חלק מהתמריצים לתרום לפרויקט כוללים שיעורי שחייה פרטיים עם השחיין האולימפי גיא ברנע, אלוף ישראל בשחייה ומדליסט בתחרויות בינלאומיות.

 


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10