אונליין
האם בקרוב נוכל להעלים הודעות ששלחנו בוואטסאפ?
על פי בלוג העוסק בגרסאות בטא של האפליקציה הפופולרית, הרי שוואטסאפ כבר הצליחה להעמיד שרת שיאפשר לאחזר הודעות. איך זה יקרה? הפרטים בכתבה
אפליקציית וואטסאפ על מסך אייפון רויטרס

שלחת לאמא את ההודעה שטופת הזימה שיועדה לבת הזוג? כתבת מניפסט על העובד שנוחר לידך באופן-ספייס, אבל ההודעה הגיעה בטעות אליו?

 

במשך שנים מחכים מיליארדי משתמשי וואטסאפ ברחבי העולם לפיצ'ר שיאפשר להם דרך חזרה ממבוכות הנגרמות להם ברשת החברתית, וכעת נראה שסוף סוף האפשרות הזו יוצאת לפועל.


חדש בוואטסאפ: העדכון שיכניס לכם צבע בחיים

נחשף: זה העדכון הבא של וואטסאפ והוא ישנה אותה

זהירות: תרמית מתפשטת במהירות בוואטסאפ

 

על פי חשבון הטוויטר WABetaInfo, העוסק בפיתוחי בטא ורמת אמינותו נחשבת גבוהה, הרי שבוואטסאפ מעבירים לשלב הממשי את המנגנון שיאפשר לכם לאחזר הודעות שנשלחו. התנאים היחידים לכך שההודעה תאוחזר בהצלחה ותימחק לחלוטין, על פי הידוע כעת, הוא שהנמען טרם קרא את ההודעה, כלומר, בטרם הופיע ה-V השני (או הכחול) על הצג; ושהאיחזור ייעשה בתוך חמש דקות מרגע שליחת ההודעה המקורית.

 


בשנים האחרונות עלתה לדיון לא פעם האפשרות לביצוע תהליך שכזה, אבל כעת מדווח הבלוג כי השרתים שהוקמו עבור אותו פיצ'ר, שנקרא כרגע Delete for Everyone, סוף סוף עובדים ומצליחים לאחזר הודעות.

 

השירות אמור לעבוד גם על הודעות טקסט וגם על גיפים, סרטוני וידאו, תמונות וכל דבר אחר ששלחתם בטעות. על פי הבלוג, המהלך אמור להיות "בקרוב" - אם כי לא צוין תאריך מסוים בו הגאולה אמורה להגיע.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10