ספורט
דודו אברהם פוטר, שרון מימר סיכם ברעננה
אקס בית"ר יחליף את המאמן לאחר 3 הפסדים ב-4 מחזורים

שרון מימר סיכם בהפועל רעננה, כך נודע לערוץ הספורט הלילה (שבת). החדשות מגיעות אחרי ההפסד של הקבוצה 4:2 למכבי חיפה, הפסד שלישי בארבעה מחזורים. המשמעות ברורה: המאמן דודו אברהם פוטר לאחר שמונה בסיום העונה שעברה עם עזיבתו של חיים סילבס לקריית שמונה.

מימר, כזכור, התחיל את העונה בבית"ר ירושלים, אך פוטר לאחר חילוקי דעות עם הבעלים, אלי טביב. בעונה שעברה הוא הוביל את הירושלמים למקום באירופה, אך הדחה מוקדמת מהליגה האירופית והתעקשות על נושאים מול טביב הביאו לסיום דרכו.

אברהם עצמו עוד ניסה למצוא נקודות אור אחרי ההפסד לחיפה: "התחלנו טוב, באמצע היינו נאיביים וכשמשחקים נגד חיפה בסמי עופר צריך שדברים יהיו לטובתנו. אני לא מאשים את חיפה בגול, אנחנו אשמים. צרחתי למוחמד (שכר) שיוציא החוצה, אבל לא מאשים את מכבי חיפה".

על הפתיחה הרעה אמר: "אין ספק שצבירת הנקודות לא טובה. אני אחראי, התחלנו טוב בשני המשחקים הראשונים, צריך להמשיך להאמין בדרך ובסוף התוצאות יגיעו. ראינו שב-4:0 עשינו 4:2 ויכולנו לעשות 4:3, זה מראה שיש חבר'ה טובים".

על השינוי בהרכב שהוציא את ג'ורדן פושה מה-11 הוסיף: "עד היום שיחקנו שני חלוצים והיום אחד. אחרי התלבטות, החלטתי שזה יהיה פושה ולא אבוחצירה. חיפה לא הגיעה להזדמנות וגול עם 9 שחקנים בהגנה טרף את כל הקלפים".  

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10