תרבות ובידור
"בלייד ראנר 2049" יפתח את פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה
"בלייד ראנר 2049" נבחר לסרט הפתיחה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 בחיפה ויוקרן בישראל יום לפני הבכורה בארה"ב. כל הפרטים

בלייד ראנר 2049 (Blade Runner 2049), נבחר לסרט הפתיחה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה- 33 חיפה. פסטיבל חיפה הוא אחד משני פסטיבלי הקולנוע היחידים בעולם, שאושרו להקרין את הסרט בבכורה רשמית.

 

 

טקס הפתיחה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-33 חיפה, יתקיים ב- 5 באוקטובר 2017, מועד פתיחתו המסחרית של הסרט בישראל ויום לפני הפתיחה בארה"ב ובכמה מדינות מפתח נוספות ברחבי העולם, כשהציפייה היא חסרת תקדים, הן מצד הקהל והן מצד מבקרי הקולנוע.

 

עוד לפני הקרנתו, כלי התקשורת ברחבי העולם מנבאים כי הוא יהיה בין הסרטים אשר יהיו מועמדים השנה לפרס האוסקר. לסרט הטוב ביותר. הסרט מופץ בארץ על ידי א.ד.מטלון ופורום פילם.

 

הסרט מתרחש שלושים שנים לאחר אירועי הסרט הראשון ומציג בלייד ראנר חדש קיי (ריאן גוסלינג, "לה לה לנד"), שוטר במשטרת לוס אנג'לס חושף סוד ישן אשר עלול להמיט אסון על מה שנותר מהאנושות.

 

מה שקיי מגלה מוביל אותו לצאת ולמצוא את ריק דוקארד (הריסון פורד, "בלייד ראנר"), בלייד ראנר לשעבר שנעלם לפני 30 שנה.


רידלי סקוט שאחראי ליצירת המופת המקורית עובר לתפקיד המפיק כאן ימלאכת הבימוי הופקדה הפעם בידיו הנאמנות של דניס וילנב ("המפגש", "סיקאריו").

 

הפסטיבל יתקיים בחול המועד סוכות (05.10-14.10). פרטים נוספים ומידע כללי על הפסטיבל ניתן למצוא כאן

 


"בלייד ראנר 2049" יח"צ


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10