אופנה ולייף סטייל
השמלות הסקסיות ביותר בטקסי האמי בעבר
מליידי גאגא לשרון סטון ועד ג'ניפר אניסטון -לכבוד טקס האמי שיתקיים הלילה בלוס אנג'לס ליקטנו את הלוקים הכי סקסיים על השטיח האדום

רגע לפני שטקס האמי מתחיל הלילה (ראשון) באמריקה ואנו נהייה מרוכזים בשמלות על השטיח האדום, קבלו תזכורת לשמלות הסקסיות מהטקסים בעבר. מחשופים נדיבים, שסעים עמוקים וצאוורונים חתוכים - מליידי גאגא ועד היידי קלום.

הזמרת והשחקנית האייקונית הממה בשמלה קלאסית ולא אופיינית לה, שעיצב ברנדון מקסוול בטקס בשנת 2015.

 

Getty Images

הנה סיבה טובה לכך שסופיה ורגרה נראתה מדהים בטקס האמי של שנת 2031 - שמלת הוורה ואנג האדומה שלה הוציאה לכולם את העיניים מהחורים. "ורה הציעה להכין לי שמלה, וכמובן ששמחתי מאוד", אמרה השחקנית המדהימה בזמנו, "השיער שלי בלונדיני וולכן חשבתי על ניגוד".

 

Getty Images

" גם מי שלא מתאמץ יכול לראות מה קורה מעבר לשמלה שלי", כך אמרה גווינית' פאלטרו, באמי של 2011 על השמלה הנועזת שלה שעיצב עבורה אמיליו פוצ'י.

 

Getty Images / אימאג'בנק

פצצת המין הבלונדינית ששיחקה בגוסיפ גירל, בלייק לייבלי, עשתה את בכורת האמי שלה בשנת 2009, לבושה בשמלת ורסאצ'ה אדומה.

 

Getty Images

אוליביה ויילד העדיפה לבחור בשנת 2009, שמלה שנלקחה ישרמהמסלול של מרצ'ה, והתבדחה על כך שרוב הצופים סברו כי השמלה שלה היא במידה של הדוגמנית שהציגה אותה.

 

Getty Images

"אני מרגישה מגניבה", אמרה האלי ברי, לכתבים של שמלת הספיר, של עמנואל אונגרו בשנת 2005. ייתכן שהיא הרגישה מגניבה, אבל היא נראתה רוטטת בשסע גבוה מעל הירכיים ובמחשוף אלוהי.

 

Getty Images / אימאג'בנק

אף אחד מעולם לא האשים את שרון סטון בביישנות. בשנת 2004 היא לבשה עבור הופעת האורחת שלה באמי, שמלת הוט קוטור מסאטן של אלסי כץ.

Getty Images

ג'ניפר גארנר חגגה את מועמדותה ב"אליס" בשמלת סאטן של נרקיסו רודריגז עם מחשוף של חתול.

 

Getty Images / אימאג'בנק

אולי היא ידועה בלוקים הטבעיים שלה, אבל ההופעה באמי בשנת 1998, טיילה ג'ניפר אניסטון על הצד הפראי שלה בעיצוב מסנוור של רודולף דיוק.

 

getty

המועמדת לאמי על משחקה בוויל וגרייס בשנת 2002, דברה מסינג לבשה גלימה שחורה מדהימה של מייקל קורס, שהייתה יותר מחצופה ולא כל כך נוחה.

 

Getty Images


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10