אונליין
הטכנולוגיה הזו מאיימת לחולל מהפיכה בעולם הבישול והאפייה
מצד אח זה לא בדיוק מיקרוגל, ומהצד השני זה לא ממש תנור רגיל: חברת מילה הגרמנית הציגה טכנולוגיית אפייה ובישול חדשה ומהפכנית, שגם נושאת תג מחיר לא פחות דרמטי. צפו

מותג העל הגרמני Miele למוצרי חשמל לבית חשף פיתוח מעניין שמחדש דווקא בתחום די מנונמם: עולם תנור האפייה הביתיים. שמו של התנור החדשני הוא "דיאלוג" ולדברי חברת Miele הוא החידוש המשמעותי ביותר והדור הבא בעולם הבישול מאז שילוב טכנולוגיית האינדוקציה. אז מה חדש כאן בדיוק? ובכן תנור הדיאלוג עושה שימוש בטכנולוגיה הנקראת M Chef. המדובר בגלים אלקטרומגנטיים שמשנים את תדירותם בהתאם לטקסטורה שנוצרת במזון. התוצאה על פי החברה? אפייה ובישול בזמן המהווה כ- 70% פחות בממוצע מזמן ההכנה בתנורים אחרים בשוק.

 

זוהי הפעם הראשונה בה טכניקת בישול זו נעשית בצורה מבודדת ומכאן החדשנות. דוגמה לכך, היא יכולתו לבשל מאכלים בדרך שנראית בלתי אפשרית, כמו בישול של דג בתוך בלוק קרח מבלי להמיס את הקרח עצמו.

 

תנור הדיאלוג: עובד גם אם אפליקציה ייעודית miele

אז רגע, מה בעצם ההבד בין ה"דיאלוג" לבין מיקרוגל? ובכן בחברה אומרים כי בעוד במיקרוגל נעשה שימוש בתדר אחד של גלים אלקטרומגנטיים (שמטרתו העיקרית היא יותר להפשיר את המזון ופחות לבשל אותו) הרי שב"דיאלוג"  נעשה שימוש בגלים האלקטרומגנטיים במגוון תדרים נמוכים, זאת בהתאם לרמת העשייה שנקלטת על ידי חיישנים מיוחדים המותקנים בתנור עצמו.

 

אז כמה יעלה לכם התענוג הזה? ובכן תנור ה"דיאלוג" אמור לצאת לשוק במהלך אפריל 2018 כשהוא נושא תג מחיר לא פשוט שנע סביב 7,990 יורו.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10