ספורט
בני יהודה תעמוד לדין על זריקת אבוקה
צ'יבוטה צפוי לעמוד לוועדת משמעת פנימית בעקבות האדום

בבני יהודה מבינים כי הפסד 1:0 לאלופה, הפועל באר שבע, בטח בעשרה שחקנים ברוב שלבי המשחק, זו תוצאה סבירה, אך בכל זאת מאוכזבים. הקבוצה של יוסי אבוקסיס ציפתה להיות עם יותר מ-4 נקודות בשלב הזה של העונה, אך עדיין קיימת אופטימיות. "אנחנו עוד רחוקים מהיכולת האמיתית שלנו, ואם אתמול נראינו לא טוב זה לא אומר שצריך לשכוח את פתיחת העונה הטובה שלנו. הפסדנו נקודות סתם, אבל זה יתאזן", אמרו בקבוצה.

מאוויס צ'יבוטה, שספג כרטיס אדום לאחר שמחא כפיים לשופט, צפוי לעמוד לוועדת משמעת פנימית, ללא קשר לועדת המשמעת אליה הוא ככל הנראה יוזמן על ידי ההתאחדות לכדורגל. מעבר לצ'יבוטה, גם בני יהודה תעמוד לדין לאחר שבדו"ח השופטים צוין כי נזרקה מכיוון היציע של אוהדי הקבוצה אבוקה.

"אם אנחנו מקבלים אדום בדקה ה-30, בטח ובטח נגד ב"ש זה מקשה עלינו מאוד", אמר הבלם, דן מורי, "היכולת עצמה, מבחינה התקפית, לא הייתה כ"כ קיימת, אולי נגחנו פעם אחת לקורה מאיזה מצב נייח, אבל נלחמנו, רצנו על המגרש והגישה הזאת אני חושב שתביא אותנו לתוצאות הרבה יותר טובות".

עוד הוסיף מורי: "בתחילת העונה המטרה היא קודם כל לאגור נקודות, אבל לא מסתכלים עכשיו על כמה הפסדנו, או כמה נקודות אספנו. אנחנו צריכים להסתכל על איך שאנחנו נראים, ואנחנו נראים בסדר גמור. נאסוף את עצמנו ונעבוד קשה במהלך השבוע. יש לנו משחק בשבת מול עכו, משחק מאוד חשוב. אני מקווה שידנו תהיה על העליונה".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10