אונליין
חוזרים לאושוויץ: משחק המחשב "קול אוף דיוטי" יתרחש בשואה
רוצים לחזור לאירופה של שנות הארבעים ולהילחם בנאצים? הגרסה הבאה של המשחק Call of Duty תתרחש במלחמת העולם השניה ותכלול את השואה
call of duty: ww2 צילום מסך-

 

אם הייתה לכם מכונת זמן, לא בטוח שהייתם בוחרים לחזור לשנות הארבעים באירופה, אלא אם כן אתם במשימה להרוג את היטלר ולשנות את ההיסטוריה. מה שבטוח - במסגרת משחק מחשב זה כבר אפשרי. הגרסה הבאה של המשחק הפופולרי Call of Duty, שתצא ב-3 בנובמבר, תתרחש במלחמת העולם השנייה ובשואת יהודי אירופה. המשחק ינסה ככל הנראה לתאר כיצד זה מרגיש להיות יהודי בזמן השואה.

 

במשחק, שייקרא Call of Duty:  WW2, אנחנו יכולים לעקוב אחר רד דניאלס, החייל מהמשחק עליו אנחנו שולטים, במהלך הקרבות במלחמת העולם השנייה עם היחידה שלו, כפי שמלמד הטריילר ששוחרר. היחידה נקלעת למבוי סתום, בו ממתין קצין נאצי ששואל אם יש ביניהם יהודים, מה שמניע את חברו של דניאלס, החייל היהודי רוברט זוסמן, להחביא את הדסקית עם השם  שלו. הקצין חובט בזוסמן, וגורר אותו אל רכבת הבקר המיועדת למשלוח למחנות. דניאלס לא מוותר, ויוצא להגנתו.

 

 

call of duty: ww2 צילום מסך-

 

המשחק call of Duty אמנם התרחש בעבר במלחמת העולם השניה, אולם זו הפעם הראשונה בה מוצגת בו שואת יהודי אירופה. אז מה אתם אומרים, הייתם חוזרים למחנות ההשמדה כדי להילחם בנאצים במסגרת משחק מחשב? מה שבטוח, ההדמייה ריאליסטית ומדוייקת לפרטים, כך שהחוויה מוגשת במלואה.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10