תרבות ובידור
קטריקס ודורון ביטון עם שיר ערוץ הילדים
קטריקס ודורון ביטון לא רוצים שתפריעו להם לרקוד, בזמן שקובי פרץ ואבי פרץ חוזרים לתודעה הציבורית והאחיות כרקוקלי מפציעות עם ממתק פופ
קטריקס ודורון ביטון צילום מסך-

 

אחד הצמדים הלוהטים בשנה החולפת - קטריקס ודורון ביטון, פותחים את השנה העברית החדשה עם להיט פופ חדש, מסקרן ומעניין בשם "אל תפריעו לי לרקוד", שיר ערוץ הילדים הרשמי לשנת 2017 שכולל פזמון קליט, לחן קצבי ומעולה המצליח להביא את הביטים העכשוויים ביותר מחו"ל אל המפה הישראלית עם טקסט ישראלי פטריוטי. ראוי להיות שיר ערוץ הילדים!

 

 

כחודש וחצי לפני שהוא צפוי להיכנס לכלא, משחרר הזמר קובי פרץ, לאחר שתיקה ארוכה, שיר חדש - "בואו נעוף", דאנס ים תיכוני רדוד ונטול תוכן, לא מעניין במיוחד וחסר טעם שנשמע כבדיחה גרועה וממוסחרת שלא רק שלא נשמעת כמו להיט, אלא נשמעת זולה ומיותרת שרק קוברת את הקריירה שלו עוד יותר. למרות זאת, כל הכבוד לפרץ על התעוזה להקליט שיר זמן קצר לפני שלא יוכל לזמר לתקופת מה חומרים חדשים.

 

 

מי שבדומה לפרץ נפל לא פעם לנישת הטראש פופ הים תיכוני חסר התוכן והצליח להוכיח כי יש בו עוד פן ותעוזה לשנות סגנון ולשחרר בלדה שקטה, רצינית ואיכותית בקיץ, הוא לא אחר מאשר שקד קוממי, אחד הזמרים הבולטים בז'אנר הים תיכוני בקרב הדור הצעיר - הבלדה שהוציא השבוע - "הזמן עושה את שלו", מציג זמר קטיפתי שמציג שיר שובר לב בכנות ונשמה טוטאלית עם טקסט סביר ודי מטאפורי ולחן פופי ועדכני הממנן היטב בין מזרח למערב.

 

האחיות כרקוקלי, השם החם בפופ הישראלי שעושות דרכן לקראת קריירה בינלאומית, שחררו השבוע סינגל חדש מאלבום שני וחדש שבדרך - "עד הבוקר", שיר משותף שלהן עם צאלון אותו הלחינו האחיות וכתבו עם די ג'יי אונלי (גיל וינגרטן). הלחן הקליט עם העיבוד הפופי העדכני והעכשווי מאד והטקסט המעט א-סימטרי רוקמים ממתק פופ מעניין ומסקרן שכיף לשמוע ולהתעניין בו.

 

צליל דנין, שבשנה שעברה נכנסה לעולמי עם שני שירים אהובים עליי מאד ("יום אזכרה" ו-Oh My Love) , הפתיעה השבוע עם שיר בכורה מאלבום בכורה - "לא עובר לי", שכמו האחיות כרקוקלי גם היא מבריקה עם פופ חדשני ועדכני, פזמון קליט ("זה לא עובר לי מה שאתה עושה לי") שצפוי לחרוך את הרדיו ולהגביר את רף הסקרנות לשיריה הבאים. דמות מעניינת בשמי הפופ הישראלי העדכני.


איפה הם היום: אבי פרץ

 

זוכרים את אבי פרץ? הזמר הים תיכוני הצעיר מהניינטיז עם להיטים כמו "קשה לי" ו"אהובה", שבשנות ה-90, לפני שאייל גולן פרץ, נחשב להבטחה הגדולה של הזמר הים תיכוני? לאחר פסק זמן די ארוך מעיני התקשורת, הבליח השבוע פרץ עם שיר חדש - "אני ממשיך לשיר", קאבר חדש לשיר שכתב והלחין נחצ'ה היימן, שלזכרו מקדיש פרץ את הביצוע. טוב שהוא חזר.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10