ספורט
סרינה: אמרו שלקחתי סמים, קראו לי גבר
הטניסאית סגרה חשבון עם המבקרים במכתב פתוח לאמה

בווידאו: גמר אליפות ארה"ב לנשים

כשלושה שבועות לאחר שילדה את בתה הבכורה, אלכסיס, סרינה וויליאמס פרסמה מכתב פתוח לאמה, אורקיין פרייס, בו הודתה לה וסגרה חשבון עם המבקרים.

"הסתכלתי על הבת שלי", כתבה וויליאמס, "ויש לה את הרגליים והידיים שלי. אותו גוף חזק ושרירי. אני לא יודעת איך היא תגיב אם היא תעבור מה שאני עברתי מגיל 15 ואפילו היום. קראו לי גבר כי נראיתי חזקה כלפי חוץ. אמרו שאני משתמשת בסמים (לא, תמיד הייתה לי יושרה גדולה מדי מכדי להתנהג בחוסר כנות כדי להשיג יתרון)".

"אמרו עליי שאני לא שייכת לספורט הנשי, שאני שייכת לגברים, בגלל שאני נראית חזקה יותר מנשים אחרות (לא, אני פשוט עובדת קשה ונולדתי עם גוף מטריף ואני גאה בו). אבל אמא, אני לא יודעת איך לא התפרצת על כל כתב, שדר וכל בור שלא הבין את הכח של אשה שחורה".

וויליאמס, אולי הטניסאית הגדולה בכל הזמנים, מקווה להוות דוגמא לבתה: "אני גאה להראות לכולם איך חלק מהנשים נראות. לא כולן דומות. אנחנו עגולות, חזקות, שריריות, גבוהות, קטנות, וזה רק חלק. אבל כולנו דומות. אנחנו נשים ואנחנו גאות".

לסיום כתבה לאמה: "תודה שהיית מודל לדוגמה עבורי כדי לעבור את כל הקשיים. אני מקווה ללמד את התינוקת שלי, אלכסיס אולימפיה, כמוך. תבטיחי לי, אמא, שתמשיכי לעזור. אני לא בטוחה שאני חזקה כמוך. אני מקווה להגיע לשם יום אחד".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10