אופנה ולייף סטייל
מי הן הדוגמניות המבטיחות לשנה הקרובה?
מבר זומר לרומי פרנקל ועד נטלי לוי - לכבוד השנה החדשה ליקטנו את הדוגמניות שיכבשו את עולם היופי
סופיה מצ'טנר אינסטגרם

חלקן ותיקות, חלקן צעירות, חלקן מוכרות יותר ועל חלקן עוד תשמעו.  הן הספתח היפה לשנה החדשה, שילוו עוד הרבה קמפיינים חדשים ויהפכו לשמות הבאים בתחום האופנה.

 

בר, הייתה דוגמנית עוד מלפני הריאליטי 'הישרדות'. כנראה ששמעתם עליה רק מהתכנית, שהעניקה לה את הבוסט  המקצועי שלה למינוף הקריירה בעולם הדוגמנות. היא בלונדינית, יפה, רזה וחטובה שהצטלמה נהדר בבגד ים, גם כשהיה שחוק ומרופש. כנראה שבר היא אחת הדוגמניות שנראה עוד הרבה בקטלוגים הקרובים וזו שתדע היטב לנצל את 15 דקות הפרסום.

 

 

אינסטגרם

גם נטלי הייתה סוג של דוגמנית, אך הצליחה למנף את עצמה בזכות הזוגיות עם הזמר דודו אהרון. לאחר הסערה המתוקשרת של הריב המדובר בין אימו  לבין האקסית, שיר שאימו לא חיבבה אותה בלשון המעטה, הגיעה נטלי כדי להרגיע את הרוחות ולעשות סוף לבלאגן. נטלי הפכה לצמודה התורנית,  הקשר ביניהם התקדם ממש מהר והשניים אפילו איחדו כתובות. היא יפה, עדינה, חיננית וגם אומנותית. לאחרונה הפכה לפרזנטורית של  מותג נעליים. אתם עוד תשמעו על עיצובי היומנים שלה וגם עוד עליה. יש לנו תחושה הפעם שתהיה לרומן בינה ובין דודו, סיומת טובה עם טבעת וחתונה.

 

 

אינסטגרם

אנחנו לא בטוחים שאתם מכירים את שמה. דורית היא ילדה בת 15 בלבד, אבל אחת שכבשה כבר את שבוע האופנה בניו יורק, כאשר צעדה שם על המסלול. מלבד זאת, כיכבה בקמפיינים נחשקים של מותגים גדולים כמו 'איב סאן לורן' וקלווין קליין'. היא אמנם עוד צעירה ואולי את השם תזכרו פחות, אבל את הפנים שלה תזהו, לא רק כי היא יפהפייה, אלא בעיקר בגלל הדמיון שלה העז שלה לדוגמנית העבר מיכאלה ברקו.

 

יניב אדרי

השם אומר לכם משהו? על גילי  עוד תשמעו הרבה בתקופה הממש קרובה. היא כנראה, תקטוף קמפיינים וגם תשחק בסדרות וזאת בעיקר בגלל הצמוד החדש, שגיא ברייטנר, אמן הביטבוקס מ'הישרדות'. מעבר לפנים יפות, שניהם מאותה סוכנות, שבטח תדאג להם לקמפיינים זוגיים.

 

 

 

 

 

אינסטגרם

נועה פפושדו, היא הבת של אחת הדוגמניות המוצלחות שהיו אצלנו בארץ באמצע שנות ה80' ואף גם בתחילת שנות ה90', ספיר קופמן שזכתה ב1984 כמלכת היופי של ישראל. נועה החליטה ללכת בעקבות עימה והחלה לדגמן. התפוח לא נופל רחוק מהעץ. נועה קיבלה את קמפיין שמלות ערב של המעצבת שלומית אזרד ולדעתנו זה לא הסוף. בעזרת אמא מנטורית, וגנים טובים אולי היא עוד תהפוך למיני בר רפאלי.

 

 

רונן פדידה

רומי בת ה 14, היא בת חסותן של נטלי דדון ושל סוכנות ITM. רומי הצעירה, דוגמנית יפה, התפרסמה בזכות השניים שלה, שמכירים דבר או שניים בתחום ויודעים לכוון אותה למקומות הנכונים. עוד נשמע עליה רבות.

 

@tamarawilliams1 @ortalelimeleh @zivamsalem_official @itmodels__ @natalydadon @omriyaari

A post shared by ROMI FRENKEL🌙 (@the_romi_frenkel) on

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10