ספורט
נאצ'ו יפתח בתור מגן שמאלי נגד אלאבס
ריאל עם הגב לקיר ללא מרסלו, קרוס ובנזמה. זידאן אופטימי

כבר אחרי חמישה מחזורים, בריאל מדריד יודעים שאיבוד נקודות נוסף הערב (שבת) מול אלאבס יעניק לברצלונה הזדמנות להגדיל את הפער לשמונה או אפילו 10 נקודות ומודעים לחשיבות המשחק בוויטוריה. אחרי ההפסד הסנסציוני בברנבאו לבטיס, הבלאנקוס מתמודדים גם עם שורה של פציעות והיעדרויות.

מרסלו, שנפצע כ-20 דקות לפני סיום ההפסד 1:0 לבטיס, לא ייסע עם הקבוצה לוויטוריה. בהתחשב בפציעתו של תיאו הרננדס, מסתמן כי נאצ'ו יהיה זה שיפתח בעמדת המגן השמאלי החסרה. בצד השני של חוליית ההגנה, דני קרבחאל הוא השחקן היחיד שטרם קיבל מנוחה העונה ואף השלים 90 דקות בכל תשעת המשחקים.

לכן, נראה כי זינדין זידאן יושיב את המגן שחתם לאחרונה על חוזה חדש. היות ונאצ'ו צפוי לפתוח בצד שמאל, העמדה בימין נשארת פתוחה לאשרף חכימי, המגן המרוקני בן ה-18, שעשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת.

בנוסף לכך, גם טוני קרוס ייעדר אחרי שלא נטל חלק באימון היום בשל פציעה ממנה סבל גם בעונה שעברה. הוא מצטרף לקארים בנזמה, מתאו קובאצ'יץ' וחסוס ואייחו, שגם הם לא יעמדו לרשות זידאן, מה שמשאיר את הצרפתי עם 18 שחקנים כשירים בלבד.

זידאן ניסה להרגיע את הרוחות במועדון אחרי ההפסד המאכזב לבטיס ולקראת המפגש החשוב מול אלאבס: "אני לא חושב שהליגה כבר נגמרה. היא רק התחילה ולכל קבוצה יהיו תקופות לא טובות. העונה היא ארוכה ואנחנו נהיה שם ברגעים המכריעים. אם לא היינו מייצרים מצבים, הייתי מודאג יותר, אבל אנחנו כן מייצרים ולכן אני אופטימים לקראת העתיד. אם נגיע לאותה כמות מצבים גם מחר, אני משוכנע שנדע לכבוש".

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10