ספורט
20:30: ראדי ופקהארט יפתחו מול הפועל חיפה
ב"ש מוכנה למפגש המסקרן. אלחמיד צפוי להיות כשיר

לאחר שלושה ניצחונות בכל המסגרות, הפועל ב"ש רוצה להמשיך במומנטום החיובי גם הערב (שבת, 20:30) מול הפועל חיפה בסמי עופר. ברק בכר שם דגש בעיקר על מצב נייחים בהתקפה, כשגם באסיפה התעכב על העניין הזה. "אתם לא הולכים מספיק עם כל הלב. אני רוצה לראות שערים, גם ממצב נייח", אמר לשחקנים שלו, וגם הזהיר אותם מההתקפות המתפרצות של הפועל חיפה ובעיקר עדן בן בסט. 

באופן די מפתיע, הקבוצה לא יצאה לבית מלון בשעות הבוקר, אלא רק בשעות הצהריים השחקנים יצאו מב"ש ישירות לסמי עופר. הסיבה היא שבעקבות החג אין מקומות ברשת המלונות הקבועה של המועדון ובב"ש החליטו לא לצאת למלון אחר.

מבחינה מקצועית,  בכר לא תירגל הרכב באימון המסכם, אך נראה שלא יהיו שינויים משמעותיים לעומת ה-11 שפתחו בניצחון על בני יהודה בראשון. חאתם עבד אלחאמיד סבל מסחרורות באימון, אך נראה כי יהיה כשיר למחר. מהראן ראדי גם נמצא בתמונת ההרכב, וייתכן כי יחליף את אחד הקשרים. תומאש פקהארט, שנעדר מהמשחק הקודם בשל מכה שספג ברגלו במשחק מול לוגאנו, כשיר וצפוי לפתוח בהרכב, על חשבונו של מוחמד גדיר שיירד לספסל.

גיא חיימוב ימשיך בין הקורות. בן שהר, ששיחק מול בני יהודה לראשונה לאחר שנפצע בכתפו לפני חודשיים, והיו מרוצים ממנו יהיה בסגל, צפוי לקבל שוב דקות. מיכאל אוחנה, שלא היה בסגל בשני המשחים האחרונים גם בעקבות חוסר שביעות רצון מהרצינות שלו, צפוי לחזור לסגל.

הרכב משוער: גיא חיימוב, דור אלו, שיר צדק, חאתם עבד אלחאמיד (לואי טאהא), מיחאי קורהוט, ג'ון אוגו, דן איינבינדר (מהראן ראדי), ניב זריהן, מאור מליקסון, טוני וואקמה ותומאש פקהארט.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10